Společnost Lexar uvádí na trh první vysoce výkonnou kartu microSD s prostorem 512 GB

Lexar je společnost, která není tak známá jako Samsung nebo SanDisk Při výrobě paměťových karet však společnost často zasahuje své konkurenty několika inovacemi. Společnost tentokrát představila kartu Lexar 633x, kartu microSDXC s 512 GB prostoru a hodnocením A2.

Lexar 633x microSD 512 GBLexar 633x microSD 512 GB

Specifikace Lexar 633x

Jak jsme vám právě řekli Lexar 633xJedná se o kartu microSDXC s prostorem 512 GB a hodnocením A2. To znamená, že zařízení má vysoký výkon při čtení i zápisu informací, což nám umožňuje bez problémů jej používat na podobných zařízeních. drony, profesionální fotoaparáty Y chytré telefony S funkcí používání schválených přenosných zařízení.

Telefony s touto funkcí umožňují spouštět aplikace nainstalované přímo na paměťové kartě, ale pouze na paměťových kartách vyrobených z vysoce výkonných čipů, jako je Application Performance Class 2. A2.

Paměťová karta Lexar microSD 512 GBPaměťová karta Lexar microSD 512 GB

Přečtěte si v nich přenosovou rychlost Lexar 633x Dosahuje 100 MB / s, ale rychlost záznamu bude podle výrobce mírně nižší. Tyto údaje dosud nebyly oficiálně zveřejněny.

Ve Spojených státech se paměťová karta bude prodávat za 299,99 USD, což odpovídá 263 EUR, včetně daní.

Komercializace těchto paměťových karet začne v USA v říjnu a v současné době neexistují žádné informace o tom, zda je zařízení dostupné v jiných částech světa … ale doufáme, že se brzy objeví na trzích, jako je španělština, protože jejich rychlost a kapacita je činí velmi zajímavými. .

Prostřednictvím: Lexar

Zdravím z hloubky bytů.