Společnost LG ukázala flexibilní 13,3palcový displej

Obrázek níže, který nás v tomto příspěvku doprovází, ukazuje flexibilní 13,3palcový displej od společnosti LG. A nejde o prototyp, ale o komerční řešení připravené k komercializaci. I když to vše závisí na jiných výrobcích zařízení, kteří je začnou používat.

Minulý týden Týden mezinárodní konference 2019, Materiály BenQ oznámila vývoj ultratenkých filmů pro zařízení vybavená flexibilními obrazovkami.

Kromě tohoto oznámení představila společnost LG také vlastní skládací panel s úhlopříčkou 13,3 palce. Je zřejmé, že takové displeje jsou určeny pro použití ve skládacích tabletech nebo například v přenosných počítačích, které nemají fyzickou klávesnici. Tato obrazovka se říká, že je nainstalována na prototypu Lenovo, který byl uveden minulý týden. Zdroje tvrdí, že zařízení bude k dispozici v roce 2020. Bohužel zatím nejsou k dispozici žádné fotografie z obrazovky, obraz je obrazem notebooku Lenovo, který jsme zmínili dříve.

Flexibilní displej LGFlexibilní displej LG

Toto prohlížení, Displej LG Už by to nebyl prototyp, ale skutečná obrazovka. Tyto informace byly osobně ověřeny technickým ředitelem LG Display Kang In-byong a poskytnuty reportérům. LG Flex, váš další skládací a flexibilní displej je připraven k prodeji a může být použit pro komerční účely. Nyní vše závisí na výrobcích zařízení.

Dodal také, že technologicky flexibilní smartphony jsou složitější než flexibilní tablety a notebooky. Je to něco, co je snadněji pochopitelné, protože možnosti zmáčknutí všech mechanismů uvnitř těchto zařízení je činí složitějšími.

Není to poprvé, co jsme viděli zařízení s flexibilním displejem. Samsung i Huawei před několika měsíci předvedly své první jednotky s takovými zařízeními. A mnoho dalších společností, jako je Xiaomi, připravuje svá vlastní řešení, takže je jen otázkou času, než uvidíme, že se v našich rukou objeví první zařízení s flexibilními displeji.

Zdroj: Mydrivers

Zdravím z hloubky bytů.