Společnost Microsoft oznamuje nové příslušenství pro Xbox pro Series X a Series X.

Konzole Xbox Series X a Series S byly v úterý předobjednány v různých zemích po celém světě za 499 USD, respektive 299 USD.Společnost Microsoft oznámila nové příslušenství pro dvě konzoly Xbox, včetně nové možnosti barev pro bezdrátový ovladač, nové sady baterií a balíčků obsahujících kabely USB-C.Příslušenství lze také předobjednat online, abyste jej obdrželi do 10. listopadu, kdy jsou v obchodech vydány nové konzoly.


Konzole Xbox Series X a Xbox Series S jsou oficiálně k dispozici k předobjednání na různých trzích. Společnost Microsoft a její maloobchodní partneři zahájili předobjednávky nebo se budou brzy připravovat na prodej konzolí nové generace. Série X a Series S se budou prodávat za 499 $ a 299 $ a budou doručeny k vašim dveřím 10. listopadu. Zde je vše, co potřebujete vědět. Každá konzola je dodávána s bezplatným bezdrátovým ovladačem pro Xbox v balení, ale to nemusí být pro některé hráče dostačující. Společnost Microsoft naštěstí vydala pro tyto dvě konzoly řadu příslušenství, včetně náhradních ovladačů, které lze rezervovat za stejnou cenu jako jejich předchůdci.

Společnost Microsoft oznámila nové příslušenství prostřednictvím blogového příspěvku na webu Xbox. Společnost oznámila, že kupující obdrží kromě ovladače Robot White, který je dodáván se sérií S, a uhlíkové černi, která je dodávána s řadou X, novou barevnou variantu ovladače Xbox, což je níže uvedená možnost Shock Blue. Společnost Microsoft má také nové řešení dobíjecí baterie pro nové řadiče Xbox dostupné jako dobíjecí baterie pro Xbox + kabel USB-C. Plné nabití baterie trvá méně než čtyři hodiny, ale lze ji použít k hraní her během nabíjení. Hráči PC, kteří chtějí používat ovladač Xbox se svým počítačem, si mohou zakoupit bezdrátový ovladač Xbox a bezdrátový adaptér pro Windows 10. Bezdrátové přehrávání do zařízení s Windows. Alternativou je použití řadiče pomocí kabelu USB-C nebo připojení přes Bluetooth, nové příslušenství pro Xbox Series X a Series S včetně bezdrátového tříbarevného ovladače pro Xbox, bezdrátového USB adaptéru Windows 10, kabelu USB-C a dobíjecí baterie. Zdroj obrázku: Společnost Microsoft uvedla, že nové balíčky budou dostupné téměř na každém trhu Xbox po celém světě. Ovladač bude v USA stát 59,99 $ a dobíjecí baterie pro Xbox a kabel USB-C za 24,99 $. Toto příslušenství bude možné předobjednat a zakoupit 22. září v 8:00 místního času. Bude doručeno 10. listopadu. Příslušenství nemusí být aktuálně okamžitě k dispozici online na všech trzích, kde je konzola předobjednána, takže pokud nemáte svůj místní obchod Microsoft, je lepší ověřit si u ostatních prodejců, zda je k dispozici pro předobjednávku.

Společnost Microsoft také uvedla, že laboratoř Xbox Design Lab, která umožňuje přizpůsobit rozložení pro Xbox, bude 14. října dočasně offline, aby se připravila na nadcházející konzole. Laboratoř se vrátí někdy v roce 2021.

Chris Smith začal psát o gadgetech jako o koníčku a než si to uvědomil, podělil se o své názory na technologii se čtenáři z celého světa. Kdykoli nepíše o gadgetech, navzdory svému zoufalému boji se jim nešťastně nedaří držet dál od nich. To však nemusí být nutně špatná věc.

Zdroj: BGR