Společnost Microsoft spustí aplikaci pro synchronizaci fotografií s naším počítačem se systémem Windows 10

Jedna z výhod, které nám ekosystém Apple nabízí, spočívá v téměř dokonalé integraci všech služeb a dat nalezených v mobilních i desktopových ekosystémech, ale abych byl upřímný, některé funkce stále existují. Mezitím se musí trochu zlepšit.

Aplikace Fotografie na našem počítači Mac, pokud na svém zařízení povolíme funkci iCloud, Poskytuje nám přímý přístup ke všem fotografiím Pokud to chceme později upravit, ukládáme fotografie nebo videa přímo z našeho počítače Mac na náš kotouč, aniž bychom je museli posílat. Ale vypadá to, že v krátkém čase budeme schopni udělat to samé v systému Windows.

Podle italského blogu Lumia společnost Microsoft plánuje spustit aplikaci s názvem Fotky pro iOS i Android, takže je to vždy Všechny fotografie a videa se synchronizují s Windows 10 na našem PC Stejně jako náš smartphone je spravován systémem iOS nebo Android. Zálohování v cloudu nemusí být řešením, protože služba bude zodpovědná za přenos jakékoli fotografie, kterou pořídíme na PC, do našeho zařízení pro okamžitý přístup, jak nám to v současné době nabízí Photos on Mac.

Nyní Nevíme, kdy kluci v Redmondu plánují spustit tuto novou aplikaci.Je to aplikace, která pravděpodobně přijde v beta verzi, jako tomu bylo v prohlížeči Microsoft Edge před několika týdny. Jelikož si Microsoft je jistý, že mobilní platforma Windows dosáhla bodu, odkud není návratu, společnost se zaměřuje na nabídku všech svých aplikací a / nebo služeb na platformách, které v současné době dominují na trhu, ale ve skutečnosti jsou jediné. přinejmenším do doby, než se Samsung rozhodl skočit do mobilního ekosystému s Tizen, operačním systémem, který je v současné době k dispozici pouze pro jeho smartwatch.