Společnost Microsoft uvádí prohlížeč Edge pro iOS, aniž by byl optimalizován pro iPhone X

Společnost Microsoft otevřela své programy před necelými dvěma měsíci, takže uživatelé, kteří mají zájem o testování Microsoft Edge, vestavěného prohlížeče v systému Windows 10, to mohou na svých zařízeních iOS provést prostřednictvím aplikace Test Flight. Dva měsíce po otevření programu zástěry je aplikace nyní připravena k použití, takže každý uživatel, který ji chce použít, může zařízení otestovat přímo na svém zařízení a využít tak výhody synchronizace a kontinuity, které nám nabízí. Zatím ano spuštění této aplikace je omezeno na malou skupinu zemí najdeme mezi nimi USA, Spojené království, Austrálii, Kanadu, Francii, Čínu a Indii.

Microsoft Edge pro iOS nám kromě synchronizace záložek, které ukládáme v Microsoft Edge pro Windows 10, umožňuje pokračovat v návštěvě webové stránky. Z našeho iPhonu nebo iPadu na PC. Tato funkce, která v současné době není k dispozici v prohlížeči Chrome nebo Firefox, může být pro uživatele PC docela žádoucí, protože nám umožňuje pokračovat v naší návštěvě nebo hledat přímo v našem počítači, aniž bychom museli začít znovu. Nový.

Díky synchronizaci značek je to nyní mnohem jednodušší Získejte přístup k jakékoli záložce, kterou uchováváme v našem počítači ať jsme kdekoli. Microsoft nadále vydává verze svých aplikací pro iOS i Android.

První myšlenka, když společnost Microsoft spustila nový prohlížeč, aby zapomněla na Průzkumníka, byla nenabízel tento prohlížeč na žádné jiné platformě, mimo jiné chyba, která způsobila, že platforma pro stolní počítače ztratila velký počet uživatelů kvůli své nekompatibilitě s rozšířeními v prvním roce na trhu, některá rozšíření dostupná v hlavních prohlížečích platformy, jako jsou Safari, Chrome a Firefox na trhu, a stahování videí pro úkoly, které obvykle provádíme, nebo nám web neposkytuje prohlížeče, které nám umožňují přidat další pohodlí pro úkoly, jako je blokování sledovačů …

Microsoft to nezohlednil Internetová volání se stále častěji uskutečňují z mobilních zařízeníProto neposkytnutí aplikace, která umožňuje synchronizaci záložek s desktopovou verzí pro tento typ zařízení, zanechalo prohlížeč ve velmi špatné pozici ve srovnání s konkurencí. Osobně si myslím, že není příliš pozdě na to, aby společnost se sídlem v Redmondu získala zpět část akcií, které kvůli tomuto problému ztratila v posledních letech.