Společnost nabízí odblokování aktivace pro iDevices

Od vydání iOS 7, funkce zámku zařízení pomocí služby Najít můj iPhone, Připojte zařízení k jednomu Apple ID v případě krádeže nebo ztráty Pokud tedy nemáte heslo a deaktivujeme aktivační zámek, zařízení se stane nepoužitelným. V některých předchozích verzích se objevily různé metody, jak obejít aktivační službu přes iCloud, kterou Apple opravil v pozdějších revizích systému.

Tento systém proti krádeži je vysoce efektivní a Počet krádeží iDevices výrazně poklesl Jak uvádějí různá policejní oddělení ve Spojených státech.

Actualidad je zde na iPadu Mnoho čtenářů, kteří si koupili použité zařízení a měli smůlu, protože předchozí majitel zapomněl zakázat službu Najděte můj iPhone před odesláním. S vědomím problémů, kterým čelí naši čtenáři na iPadu Actualidad, vás vždy informujeme o možném řešení nebo chybě, která vám umožní je deaktivovat.

CronicUnlocks ohlásil novou službu, která nám nabízí tuto možnost. Odstraňte aktivační zámek za 149,99 $.

Tím odstraníte aktivační blok přes iCloud pro jakékoli zařízení připojené k Apple ID Pokud bylo naše zařízení blokováno z důvodu nákupu z druhé ruky a prodejce zapomněl tuto službu deaktivovat.

Společnost činí službu užitečnou pro uživatele, kteří si zakoupili použitý iPhone nebo iPad připojený k účtu iCloud a nelze kontaktovat dodavatele iDevice, aby funkci na dálku deaktivoval. Společnost tvrdí, že se neodemkne na zařízeních, která odrážejí obrazovku zařízení jako ztracenou nebo odcizenou, aby zajistila, že odcizená nebo ztracená zařízení neaktivují.

Nebudeme odemykat zařízení, která zobrazují zprávu na obrazovce o tom, že uživatel byl odcizen nebo ztracen, a osoba, která to zjistí, je požádána, aby zavolala na zobrazené číslo. To je vážné a pokud náš poskytovatel uvidí tuto zprávu, odmítne ji odemknout.