Společnost Samsung aktualizuje své náhlavní soupravy Windows VR o lepší zobrazovací technologii

v Samsung Mluvili jsme o tom, proč nedávno připravují nový produkt herní smartphone nepřestávají … Dnes jsme se dozvěděli, že právě aktualizovali své přilby virtuální realita nebo smíšená realita, módní slovo v posledních letech. Tyto nové přilby Windows Mixed Reality s novými HMD Odyssey.

Samsung Windows VRSamsung Windows VR

Originální náhlavní soupravy Samsung byly jedny z nejlepších pro Windows Mixed Reality a tento aktualizovaný model provádí několik drobných úprav pro zlepšení jejich funkčnosti. Přilby mají stejnou velikost jako předchozí model, 3,5palcové duální displeje AMOLED s rozlišením 1440 x 1600 na oko (se zorným polem 110 stupňů), ale tentokrát jsou oči širší a nová technologie obrazovky vyniká, aby se zabránilo zamlžování.

Společnost Samsung používá technologii Anti-Screen Door Effect (Anti-SDE) ke zlepšení pixelace, která se někdy vyskytuje v náhlavních soupravách VR. Tato technologie je navržena tak, aby byly mezery mezi pixely méně viditelné, a proto zvýšila vnímaný PPI z 616 ppi v předchozím modelu na 1 233 ppi v nové Odyssey. To pomůže zabránit závratě nebo nevolnosti při používání dotykových sluchátek VR.

Mezi další změny patří nové ovládací kolečko Inter-Eye Distance (IPD) pro nastavení vzdálenosti mezi objektivy tak, aby lépe vyhovovaly vašim očím, a materiál proti zamlžování tváře. Nová sluchátka Odyssey od společnosti Samsung budou k dispozici v obchodech Microsoft Stores nebo Samsung.com za 499 $.

Prostřednictvím: Samsung

Zdravím z hloubky bytů.