contador de visitas gratis Skip to content

Společnost Samsung možná vyvíjí smartphone s posuvnou obrazovkou.

U tohoto nového rozloženého smartphonu se povrchová plocha zvětší nejméně o 60%.

Společnost Samsung byla jedním z prvních výrobců smartphonů se skládací obrazovkou. Ale kvůli problémům objeveným časnými uživateli, Galaxy Fold To bylo odloženo z loňského dubna na polovinu léta.

Společnost Samsung chce tuto myšlenku rozvíjet a mimochodem vyřešit některé problémy, kterým uživatelé čelí. Galaxy Fold. V této souvislosti podala společnost Samsung Electronics u Světového úřadu pro duševní vlastnictví patentovou přihlášku k registraci „elektronického zařízení obsahujícího flexibilní displej s rozšiřitelnou zobrazovací plochou“. Patent byl zveřejněn 6. června 2019 a popisuje smartphone s flexibilním displejem, který lze rozšířit otevřením povrchu obrazovky.

Společnost Samsung vyvinula smartphone s posuvnou obrazovkouSpolečnost Samsung vyvinula smartphone s posuvnou obrazovkou

Obruby nad a pod obrazovkou se mohou zpočátku zdát velmi velké, ale musíme si uvědomit, že se jedná pouze o patent popisující mechanismus, takže nebudeme čelit konečnému řešení, pokud bude nakonec implementováno v komerčním produktu. Tím vám chceme sdělit, že pokud bude tento patent nakonec použit pro smartphone, pravděpodobně nebude mít stejný design.

Patent uvádí, že v rozloženém stavu je povrch zvětšen nejméně o 60%. Mechanismus může být manuální, poloautomatický nebo automatický. Chcete-li to provést, můžete umístit samostatné tlačítko na boční stranu zařízení.

Myšlenka spočívá v tom, že obrazovka se skrývá uvnitř těla terminálu, když se otáčí nebo složí uvnitř těla tohoto smartphonu. Pokud chceme zařízení používat na celou obrazovku, bude se posouvat tak, jak je zobrazeno.

Zdroj: Letsgodigital

Zdravím z hloubky bytů.