Společnost Samsung připravuje svůj vlastní herní smartphone, který je dodáván s flexibilním displejem

Stejně jako my všichni, kteří stojíme za Planeta Red, pokud vás zajímá technologie, budete vědět, že Samsung připravuje uvedení smartphonu s flexibilním displejem. Samsung Galaxy Fold nebo Galaxy F. Dnes vám můžeme říci, že společnost nebude jediným smartphonem s flexibilním displejem. Protože víme Společnost Samsung připravuje herní smartphone s flexibilní obrazovkou, který je dodáván se skrytými ovládacími prvky….

Další patent Displej SamsungPublikováno Úřadem pro patenty a ochranné známky USA ukázalo, co bylo první herní smartphone Samsung. Korejský výrobce by i nadále sázel na flexibilní displeje … ale to by se přidalo k přítomnosti dálkového ovladače, který by byl zpočátku skryt.

Samsung připravuje svůj herní smartphoneSamsung připravuje svůj herní smartphone

Patent popisuje skládací smartphone s flexibilním displejem a skrytým ovladačem D-Pad.

Samsung připravuje svůj herní smartphoneSamsung připravuje svůj herní smartphone

Samotná obrazovka je složena třikrát, ale tyto tři části nejsou stejné. Část obrazovky lze sklopit na polovinu. Na jedné straně najdeme další z těch zvratů, které pomáhají skrýt ovladač nebo příkaz s typickým D-Padem, který jsme viděli na mnoha jiných herních řadičích, a umožňuje těmto uživatelům smartphonů lépe ovládat své videohry.

Samsung připravuje svůj herní smartphoneSamsung připravuje svůj herní smartphone

Je zřejmé, že cena tohoto herní smartphone Samsung Není to levné … zejména vzhledem k tomu, že cena Samsung Galaxy Fold se bude pohybovat kolem 2000 eur. Přidejte k tomu další bonus, že jde o zařízení určené pro „hráče“.

V současné době není jasné, zda máme co do činění s patentem, který se má chránit v budoucích zkouškách, nebo zda to po určitou dobu povede ke skutečnému smartphonu Samsung. Je nám jasné, že myšlenka je velmi dobrá.

Zdroj: LetsGoDigital

Zdravím z hloubky bytů.