Společnost Samsung uvádí oficiální datum své nové události a oficiální uvedení Note 20 Po tolika únikech konečně oficiálně poznáme nový Note 20, Fold & Flip.

Po mnoha únikech společnost Samsung potvrdila den oficiální události, kdy budou oznámeny všechny novinky jejích nových verzí. Bude to 5. srpna, ponese název Galaxy Unpacked a lze jej sledovat online.

Během této akce budeme moci rozpoznat novou řadu Note 20, která bude vydána ve stejném systému jako její předchůdci, ve čtyřech různých verzích: Lite, standard, Plus a Ultra; Jihokorejská značka.

K dispozici budou také nové modely řady Z, které mají zatím dvě prezentace: řada Fold ve čtvercovém a velkém formátu a menší a delší řada Flip, vlajková loď společnosti Samsung. při vývoji flexibilních displejů.

Nový Galaxy Note 20 Ultra, nejpokročilejší a nejdražší verze vlajkové lodi, obsahuje 6,9palcový QHD + displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a modul čtyř kamer podobný tomu, který jsme potkali. Je považován za nejvyšší vrchol kvality obrazu u Galaxy s20 Ultra a dosud u této značky.

Foto: Samsung Russia via Cnet

Historicky je Galaxy Note místem, kde společnost Samsung hledala a našla nejdůležitější vývoj a vývoj v oblasti smartphonů, takže zbývá zjistit, jaká je řada Note 20 pro příští generaci smartphonů.

Úniky nám dávají představu o tom, co můžeme očekávat, ale zatím nic nebude oficiální až do 5. srpna, kdy proběhne Galaxy Unpacked. Prozatím vás můžeme ujistit, že tyto novinky nastaví standard 2021 pro Samsung, zejména v oblasti flexibilních displejů, které jsou v této oblasti silně podporovány, i když se jedná o novou a problematickou technologii.