Společnost Sony může ohlásit své první mobilní hry 7. prosince

PS4 Remote Play

Jsme na konci roku, což znamená, že prezentace již nejsou tak pravidelné jako po zbytek roku. Společnosti, které dosud nenabízely nic nového, se vždy rozhodnou pro oddělení Události jako MWC nebo představí své výrobky v polovině příštího roku. Na konci tohoto roku jsme se však setkali s mnoha překvapeními a máme obdivuhodně vysoký rozsah.


10 smartphonů se Snapdragon 821


Na představení zajímavých her nebo aplikací však nikdy není pozdě. A co víc, je to pravděpodobně nejlepší čas roku. Dnes se objevují nové pověsti o skvělé prezentaci v prosinci. a to nám zanechává opravdu zajímavé věci. To má hodně co do činění s videohrami a také s mobilním prostředím.

Zdá se, že vytvoření nového díla japonského Sony začíná nést ovoce. Společnost je uznávána mimo mobilní divizi pro vytváření známé PlayStation. Staňte se nejznámější konzolou všech dob. Je těžké nemít ve svém životě jednu z těchto konzolí. Celá tato cesta, kterou Sony před lety pokryla, se nyní odráží v mobilním prostředí.

Podle pověstí má Sony 7. prosince vydat důležité oznámení, že představí své první hry pro mobilní platformy.. Nevíme přesně, čím nás překvapí, ale je to určitě něco zajímavého.

K dispozici je také konverzace přizpůsobení stávajících konzolových videoher pro mobilní zařízení, něco, co by mělo počkat do roku 2018, než se to stane. Přesto se těšíme, až uvidíme, co si pro nás Japonci připraví, společnost, které se ve světě her opravdu daří. Uvidíme také, zda jej může importovat na naši oblíbenou platformu.


Takto Xiaomi Mi MIX snáší kapky