Společnost Western Digital představuje 15TB pevný disk Ultrastar DC HC620

Západní digitální nedávno jsme hovořili o zahájení tohoto procesu Western Digital Black 512 GB PCIe SSD, právě oznámil nový pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC620pevný disk, který vyniká svou úložnou kapacitou, 15 TB.

Západní digitální nebo WD Jedná se o společnost, která v průběhu let prokázala svou sílu a vedoucí postavení, nabízí různá úložná řešení v různých kapacitách a stala se jednou z preferovaných možností v obchodním a domácím prostředí.

Musím vám říci, že je to moje upřednostňovaná možnost při nákupu pevného disku pro velké množství datového úložiště. Konkrétně je tento pevný disk určen pro obchodní prostředí jako skvělá možnost úložiště pro společnosti pracující s řešeními určenými pro velká datová centra a cloud.

Funkce Western Digital Ultrastar DC HC620

Společnost Western Digital dnes oznámila pevný disk SMR Host Managed Ultrastar DC HC620 15TB, pevný disk s nejvyšší kapacitou v oboru. JE Western Digital Ultrastar DC HC620 Nabízí bezprecedentní kapacitu.

“Vzhledem k tomu, že data neustále rostou nebývalým tempem, mnoho zákazníků s hyperškálami a cloudovými úložišti ví, že v jejich úlohách bývají data zapisována postupně.” V takových případech zákazníci optimalizují svou infrastrukturu s nejnižšími celkovými náklady na vlastnictví a maximální kapacitou, “řekl Eyal Bek, viceprezident produktového marketingu společnosti Western Digital. „Využitím výhod našich řešení s vyšší kapacitou úložiště SMR lze plně využít investice našich zákazníků nejen dnes, ale také další generaci vylepšení hustoty prostoru SMR pro pokračující optimalizaci infrastruktury.

Pevný disk SMR spravovaný hostitelem Ultrastar 15 TBNastavuje novou laťku pro celkové náklady na vlastnictví a má dobrou pozici pro řešení rozsáhlých „cloudových“ a tradičních zátěží datových center, včetně iniciativ video monitorování „smart city“, úložiště pro dodržování předpisů a ukládání velkých dat.

Přidání 15TB pevných disků umožňujících nejhustší serverové a úložné systémy na světě umožňuje plně načtené pouzdro na pevný disk 4U60 dosahující 900 TB surové úložné kapacity, což se rovná dalším 60 TB na stojan, 4U ve stejném prostoru ve srovnání s těmi, které používají 14 TB pevné disky.

V prostředí měřítka, kde je podlahová plocha cena / kapacita, mohou být tyto úspory významné, protože nabízejí více úložné kapacity na menším prostoru.

Je založen na platformě HelioSeal společnosti a jako rozšíření první rodiny 14TB SMR pevných disků v tomto odvětví odráží hostitelský SMR pevný disk Ultrastar DC HC620 podnikové třídy 15TB další od společnosti. navazuje na tradici nabídky podnikových pevných disků s nejvyšší kapacitou na trhu.

Nový pevný disk Ultrastar DC HC620 dále rozšiřuje široké portfolio podnikových úložných řešení Western Digital, včetně vysoce výkonných NVMe SSD, inovativních pevných disků podnikové třídy HelioSeal a disků SAS. SATA SSD. Mezi systémy datových center společnosti patří servery a úložné platformy ActiveScale, IntelliFlash, OpenFlex a Ultrastar.

Prostřednictvím: Western Digital

Zdravím z hloubky bytů.