Společnost Xiaomi Mi Mix Alpha oznámila a přijde s 360stupňovým displejem

Znovu Xiaomi to jsou novinky, tentokrát se skutečnou „celou obrazovkou“ … Xiaomi Tento nový model, který se začne prodávat koncem tohoto roku, je zaměřen pouze na výrobu mobilních telefonů s nejlepším poměrem ceny a darů. Je novinkou v cenách, které nejsou vhodné pro každý rozpočet. O Xiaomi Mi Mix Alphamobilní telefon s hrdinou obrazovky. Obrazovka, která doslova obklopuje celý mobilní telefon, v designu, který přesahuje všechny plány. Mobile spuštěn hned po novém Xiaomi Mi 9 Pro 5G. Pojďme se seznámit s podrobnostmi …

Vlastnosti Xiaomi Mi Mix Alpha

Tyto Vlastnosti Xiaomi Mi Mix Alpha:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Xiaomi Mi Mix Alpha je to na první pohled působivé. Tento typ panelu je OLED obklopující celý telefon, jsou zahrnuty boky a zadní část. Je to úhlopříčka 7,92 palce s rozlišením 2250 x 2088 pixelů. Na profilu je kapsa tlustá 10,4 mm. Obrazovka tedy pokrývá 360 ° a je hmatového typu s aktivovanými vibracemi a hmatovými tlačítky na straně ovládanými senzory a AI. V materiálech je strukturou slitina titanu, kterou lze vidět pouze na špičkách mobilního telefonu. A zatímco kamerový modul je dodáván ve svislém pásmu end-to-end keramiky, senzory jsou pokryty safírovým krystalem.

Xiaomi Mi Mix Alpha přináší 360stupňovou obrazovku, která zcela obklopuje mobilní telefonXiaomi Mi Mix Alpha přináší 360stupňovou obrazovku, která zcela obklopuje mobilní telefon

Paměť, procesor a operační systém

Samozřejmě, hardware nemohl zůstat tak silný Snapdragon 855 Plusnejnovější špičková čipová sada Qualcomm. Je doprovázena grafickou kartou Adreno 640 a působivou pamětí: 12 GB RAM s 512 GB ROM. Na operační systém se bude vztahovat přizpůsobení MIUI Alpha.

Buben

Mobilní telefon a 4050 mAh baterie kapacita a 40W rychlé nabíjení.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, fotoaparát trojitý, Silný 108 MP snímač + další dva 12 MP a 20 MP (rozpětí: f1,69 + f2,0 + f2,2). To zahrnuje 2x teleobjektiv a jeden super širokoúhlé makro. technika seskupení pixelů k dispozici v této místnosti. A protože je mobilní telefon na obou stranách přes celou obrazovku, koncept přední kamery se stává zbytečným, protože otočte telefon a pořiďte si selfie.

Spojení

Konektivita je také nejmodernější. Zatím víme, že má port USB typu C, integrovaný snímač otisků prstů, dvoupásmovou Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a důležité je, že mobilní telefon bude mít Podpora 5G… To je vše, abyste nezmeškali rok 2020.

Xiaomi Mi Mix Alpha je dodáván s kamerou se třemi senzory 108 MPXiaomi Mi Mix Alpha je dodáván s kamerou se třemi senzory 108 MP

Cena a dostupnost Xiaomi Mi Mix Alpha

O ní Cena Xiaomi Mi Mix Alpha jsou také uvedeny podrobnosti. Mobilní telefon bude k dispozici za pozoruhodnou náhradu 2 560 eur v posledním měsíci roku. Díky tomu se stane jedním z nejdražších telefonů na trhu a bude na úrovni speciální edice mnoha špičkových mobilních telefonů.

Výsledky a názory na Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha Průlomový mobilní telefon v módních koncepcích i v prodejní strategii společnosti. Dá se to říci Xiaomi Nyní se snaží objevit v oblasti inovací a luxusu a prokázat, že má zdroje a kapacitu pro vstup na specializovanější trh.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku