Společnost Xiaomi předvádí skládací smartphone s flexibilní obrazovkou, která se promění v tablet

Jak víte, společnost Samsung pro nás připravila velkou inovaci uvedením flexibilního terminálu displeje. Samsung Galaxy F nebo Galaxy Fold. Možná nevíte, že to není jediná společnost, která pracuje na tomto typu terminálu.

Ve videu se objevuje skládací smartphone Mi Mix Flex nebo Mi Dual FlexVe videu se objevuje skládací smartphone Mi Mix Flex nebo Mi Dual Flex

Čínský obr Xiaomi Připravili jsme terminál s flexibilní obrazovkou, která se promění v tablet, název tohoto modelu může být: Xiaomi Mi Mix Flex Y Můj Dual Flex.

Říkalo se, že Xiaomi pracuje na skládacím telefonu … ale společnost se k nim nevyjádřila. Nás však dnes náhle probudilo představení oficiálního videa oficiální hlavy Xiaomi, Lin Bin, ukazující telefon s flexibilní obrazovkou.

Video je prostě skvělé. Zejména proto, že se tento koncept liší od konceptu Samsung Galaxy Fold. Xiaomi si zvolila svůj vlastní alternativní způsob, jak dělat věci, a nemusela kopírovat to, co ostatní, což je vždy oceněno. Zobrazené zařízení vypadá opravdu dobře, téměř připravené na produkční model.

V poznámce zveřejněné na Weibo, Lin Bean, by zařízení od MIUI mělo být připravené a první na světě, navzdory všem obtížím s přizpůsobením, stejně jako ochranný povlak obrazovky, samotná obrazovka a mechanismus převodu. Jedná se o skládací telefon, jehož obrazovka je ohnutá na obou stranách. Lin Bean uvedl, že pokud se publiku Weibo bude zařízení líbit (a není pochyb o tom, že se mu bude líbit), společnost v blízké budoucnosti zorganizuje jeho masovou výrobu.

Jak jsme vám řekli dříve, Xiaomi bude mít pro název tohoto nového telefonu dvě možnosti: My Mix Flex Y Můj Dual Flex. Jaké jméno se vám nejvíc líbí pro další skládací smartphone společnosti?

Riskovat cenu prvního skládacího smartphonu Xiaomi je předčasné. Jsme si jisti, že bude levnější než Samsung Galaxy Fold, který bude stát kolem 2 000 eur.

Prozatím si budeme muset počkat, až zjistíme více Podrobnosti a vlastnosti Mi Mix Flex nebo Mi Dual Flex. Před jeho spuštěním Mi Mix 3S Y Středa 9vyjde na jaře tohoto roku.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.