Společnost Xiaomi tvrdě pracuje na tom, aby nám nabídla 100 wattů nabíjení, což by mohlo být představeno na Xiaomi Mi Mix 4.

Není to poprvé, co mluvíme o novinkách Xiaomi. Dnes vám můžeme říci, že tento čínský gigant tvrdě pracuje, aby nám přinesl 100 wattů nabíjení. Poprvé nabíjecí systém Xiaomi Mi Mix 4.

V březnu tohoto roku Xiaomi ohlášená technologie rychlého nabíjení Super nabíjení Turbomá maximální výkon 100 wattů. Společnost uvedla, že tato technologie vám umožní nabít smartphone s baterií 4000 mAh až na 100% za 17 minut, jak ukazuje níže uvedené video.

Během včerejší komunikace s fanoušky sociální sítě Weibo mluvil prezident Xiaomi Lin Bin znovu o technologii. Super nabíjení Turbo. Jeden z uživatelů položil přímou otázku, zda se hotová řešení založená na Super Charge Turbo chystají do sériové výroby. Lin Bean odpověděl: „Na tom tvrdě pracujeme.“

Předtím šéf značky Redmi Lu Weibing naznačil, že Redmi povede masovou výrobu smartphonů, které podporují 100 wattovou zátěž.

Xiaomi Mi Mix 3Xiaomi Mi Mix 3

Podle zdrojů však prvním smartphonem, který skutečně podporuje technologii Super Charge Turbo, bude budoucí Xiaomi Mi Mix 4, který vyjde na podzim. Tento terminál však nelze považovat za „dávkový produkt“, takže Lou Weibing oficiálně říká pravdu. Smartphony Redmi odpovídající masovému trhu budou vydány později.

Prozatím si budeme muset chvilku počkat, než uvidíme první smartphony, které umožňují nabíjení na 100 wattů … ale buďte trpěliví, že tento okamžik přijde raději dříve než pozdě.

Zdroj: Mydrivers

Zdravím z hloubky bytů.