Společnost Xiaomi uvádí na trh vodotěsný elektrický epilátor za méně než 15 eur

Nový mini holicí strojek Xiaomi Smate Mini Smooth je zařízení určené pro dívky

Xiaomijiž uvedla na trh několik elektrických holicích strojků určených pro mužské publikum, ale dnes představila nový holicí strojek určený pro použití ženami. Smate Mini.

Vnější část pouzdra je pokryta měkkou gumou, aby tento epilátor neklouzal z ruky. Je velmi užitečné, pokud jej budete používat v koupelně a máte mokré ruce. Zařízení má jediné tlačítko napájení.

Mini hladký holicí strojek Xiaomi SmateMini hladký holicí strojek Xiaomi Smate

Kruhová řezací hlava typu R je navržena tak, aby chránila pokožku před přímým kontaktem s čepelí. Vývojáři tvrdí, že jemný holicí strojek Smoke Mini oholí i ty nejkratší chloupky.

Zařízení má třídu ochrany IPX7Je chráněn proti krátkodobému ponoření do vody v hloubce nejvýše 1 metr po dobu nejvýše 30 minut. Tento elektrický epilátor nebo holicí strojek lze tedy používat při sprchování nebo koupání.

Xiaomi Smate MiniXiaomi Smate Mini

Mini hladký holicí strojek Xiaomi Smate Vybaven konektorem USB-C pro nabíjení. Jediné nabití nám umožňuje používat tento holicí strojek pro náročnou hodinu.

Snad jednou z nejdůležitějších vlastností mini epilátoru Xiaomi je to, že je k dispozici v růžové a modré barvě za 14 $. JE Cena hladkého holicího strojku Xiaomi Smate Mini Je to opravdu zajímavé a snížené. To nepochybně umožní mnoha dívkám chtít ji převzít a využívat všechny výhody jejího používání.

Představujeme si, že se brzy dostanou do oficiálních obchodů Xiaomi. Můj příběh. Přesto jsou k dispozici v mnoha online obchodech.

Zdroj: Mydrivers

Zdravím z hloubky bytů.