Společnost Xiaomi vydala své inteligentní hodinky, které nehanebně kopírovaly Apple Watch

Když je vidět, že Apple, dceřiná společnost Xiaomi společnosti Xiaomi, nebyl nestydatý kopírovat jejich designy, přinejmenším se to snaží skrýt, jen představil chytré hodinky, jak vidíme na obrázcích na začátku tohoto článku, Karbonová kopie Apple Watchale nejen design, ale ani jedno z tlačítek, chlápci z čínské společnosti sledovali také modelový řemínek Nike, který si můžeme koupit a je na trhu mimořádně úspěšný. Stejně jako u většiny produktů Apple online za velmi zajímavé ceny ve srovnání s oficiálními, něco, co nás nepřekvapuje.

Mluvíme o sportovních hodinkách Weloop GPS Hey 3S. Pozoruhodné je také to, že se neobtěžovali používat písmo specifické pro tento model a písmo vhodné pro model Nike, které jsme na jiných zařízeních společnosti založených na Cupertinu nenašli. Takže později bývalý mezinárodní prezident Xiaomi Hugo Barra řekl, že vytvořili originální produkty bez kopírování, aby se inspirovali konkurencí. Weloop GPS má rozměry 46,2 × 35,66 × 11,15 mm a 38 gramů hmotnostiAčkoli je celý vyroben z plastu, není to zmíněno v detailech, ale je jisté, že prémiové materiály budou mít cenu kolem 70 $.

GPS Wellop Nabízí nám 1,28 palcovou obrazovku a rozlišení 176 × 176 chráněné Gorilla Glass 3.. Integruje 9osý snímač pohybu, kompas, gyroskop a čip GPS, stejně jako snímač srdeční frekvence a je vodotěsný. Připojuje se ke smartphonu přes bluetooth ve verzi 4.2 a podle těchto specifikací nese všechny stopy toho, že je kvantifikátorem spíše než samotnými inteligentními hodinkami, protože podle výrobce nám nabízí autonomii až 30 dní, jedná se o GPS čip v něčem velmi obtížném.