Blog

Spotify opouští Tidal jako nejlepší alternativu k DJ hudbě…

Djay Pro na tabletu

DJay Pro je skvělá aplikace, která vám umožní míchat hudbu jako profesionální DJ z Windows, Mac, Android nebo iOS pomocí hudebního repertoáru různých streamovacích služeb. Od 1. července však nebude kompatibilní se Spotify. Proto, Spotify nechává Tidal jako nejlepší alternativu pro ty, kteří chtějí hrát hudbu na DJay.

Od svého uvedení se společnost Tidal stala jedním z nejsilnějších konkurentů Spotify. Když už DJay Pro nepodporuje Spotify, může si Tidal udělat náskok. Nepochybně jde o trochu stupňující se konkurenci mezi Spotify a Tidal.

DJay Pro se loučí se Spotify

Djay

Nyní bude DJay Pro muset být používán s místní hudbou, Tidal, Soundcloud, Beatport nebo Beatsource. DJay byla zatím jedinou aplikací třetí strany, se kterou můžete kombinovat hudbu Spotify.ale za pár dní to už nebude takhle.

Zdá se, že důvodem této změny Spotify chce, aby se jeho aplikace používala k přehrávání hudby, a uživatelé nechodí do aplikací třetích stran. Jednoduše řečeno, Spotify nechce, aby vám ostatní nástroje pokazily hudbu (tím brání nelegálnímu nahrávání hudby a podobně).

Nepochybně to bude kbelík studené vody pro domácí DJ a lidi, kteří používají DJay, když chtějí oživit svou párty hudbou od Spotify. Proč? Můžete mít profesionální DJ stůl, aniž byste ve svém počítači potřebovali velkou hudební knihovnu, protože tato aplikace poskytuje docela pohodlný způsob přehrávání hudby.

Co dělat, když DJay není kompatibilní se Spotify?

spotify djay

Pokud chcete i nadále používat DJay s dobrou knihovnou, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je Chcete-li přehrávat hudbu, přejděte do aplikace Tidal nebo použijte aplikaci Spotifyi když to má svá omezení.

Na druhou stranu vás zveme k DJ těchto 3 aplikací s Androidem. Všechny nástroje mají to, co potřebujete, abyste mohli na svém mobilním telefonu míchat hudbu jako skuteční DJ. Pamatujte, že trénink je dokonalý a být dobrým DJem nikdy nebylo snadným úkolem.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK