Spotify spouští ve vaší zemi výpisy „Podcast Top“ a „Podcast Promotion“

Spotify Na obrazovku vyhledávání jste přidali dva nové seznamy podcastů. Jako by to bylo v top 40, nyní můžete vidět seznam nejsledovanějších podcastů ve vaší zemi.

Nyní máte dva nové seznamy. Nejlepší podcasty zobrazují seznam nejsledovanějších skladeb ve vaší zemi, zatímco Podcast Trends uvádí nejnovější «Vznikající téma«Okamžitě víte, co vaříte, jako by to byl Twitter. Ještě jeden způsob, jak být „ve smyčce“, pokud jde o podcasty Spotify.

Spotify přidal na svou obrazovku vyhledávání dva seznamy Podcastů. Pokud vstoupíte do kategorie «Podcast Hits», najdete dva nové seznamy: „Nejoblíbenější podcasty“ a „Trendové podcasty“ z vaší země.

Tyto dva nové seznamy byly vydány na 26 různých trzích Spotify pro mobily a jsou uživatelům k dispozici. nejsledovanější podcasty ve vaší zemi. Seznamy, které již máme se skladbami, jsou nyní v Spotify nejvíce streamované podcasty.

V části «Nejoblíbenější podcasty», Top 200 streamovaných podcastů Podle vaší země se zeleným nebo červeným indikátorem, pokud je trend v replikách nahoru nebo dolů.

Seznam „Trendových podcastů“ Top 50 nových podcastůje denně aktualizována odpovídající zelenou nebo červenou značkou, která vás ukazuje jako v předchozím seznamu, pokud popularita stoupá nebo klesá.

Některé země jako Brazílie, Austrálie, Německo, Mexiko, Švédsko, Spojené království a USA poskytují ještě podrobnější údaje a kategorizovat nejlepší podcasty podle kategorieumožňuje uživatelům lépe filtrovat hledání nejžádanějších hlasů.

Tyto nové seznamy Oznámeno vydavatelům podcastů. Tvůrci se zvukem v seznamech dostanou na svůj řídicí panel oznámení s radou o organizaci, aby mohli inzerovat a sdílet svůj úspěch na sociálních sítích.