Správný čas na prodej iPadu nebo iPadu 2

Mnoho z vás, než se přiblížíte Prezentace iPadu 3Možná vás napadlo, zda je na to vhodný čas prodejte svůj milovaný tabletbuď první nebo druhé generace modelu. S největší pravděpodobností většina z těch, kteří kladou tyto otázky, to berou v úvahu: získejte nový model pokud je k dispozici, výrazně snižuje celkové náklady na operaci.

Bylo by hezké nějaké mít ukazatele, abyste věděli, zda je ten správný okamžikpokud počkáte, až vyjde nový iPad 3Nebo kdyby bylo příliš pozdě na to, abyste za to dostali dobrou cenu. S touto myšlenkou se zrodil tento článek.

Na jedné straně existují weby, které se specializují na prodej spotřebního zboží. Gazelle.coma čísla to ukazují Prodeje iPadu 2 v posledních týdnech rostou. To je způsobeno počtem uživatelé, kteří prodávají své staré tablety za účelem změny modelůExistuje ale zajímavý paradox, že pokud naplníme trh iPadem 2, jeho cena poklesne kvůli zákonu nabídky a poptávky a dosáhne nižší ceny než před několika týdny.

Většina z těchto lidí, kteří dnes vydávají své iPady, koupit 3, jakmile budou k dispozici. Pokud o tom uvažujete také, zde je několik tipů:

Díky „ústnímu podání“

Jedná se o celoživotní metodu prodeje věcí našim sousedům, přátelům, rodině a známým. Určitě někdo zná někoho, kdo má zájem o jeho koupi. Pokud někoho najdete, můžete za daných okolností ušetřit na dopravě, lépe zacházet a především ušetřit čas hledáním kupce na internetu. Pokud najdete rozumnou, můžete získat docela přijatelnou cenu.

Na eBay

Nejrychlejší způsob prodeje iPad. S vlivem téměř každého Ebay funguje jako hedvábí, pokud jde o rychlý prodej elektroniky za rozumnou cenu. Nastavte počáteční cenu na rozumnou hodnotu a uvidíte, že kupující z celého světa začínají dražit, zvláště když vás považují za seriózního prodejce. Systém pozitiv a negativ Ebay funguje velmi dobře, aby se rozlišilo, kdo vám může dát problém a kdo ne.

Připojení | Ebay

Na místních obchodních webech

V závislosti na vaší zemi V ideálním případě byste měli svůj iPad nabízet k prodeji na fórech specializovaných na elektronické produkty.nebo na obecných prodejních stránkách. Než se rozhodnete, ujistěte se, že stanovujete rozumné ceny a posloucháte více kupujících. Poté diskutujte o nákladech na dopravu nebo si s ním promluvte a ukažte produkt, pokud bydlíte poblíž.

výsledek

Jedinou skutečnou radu, kterou vám můžeme dát, je: Dobře nastavte cenu zařízení. Produkt s životností kratší než jeden rok, například druhá verze tabletu Apple, velmi dobrá cena, pokud je v dobrém stavu. Je to proto, že jeho funkce je neporušená a zůstává užitečným zařízením pro příštích několik let.

Možná Nejlepší čas na prodej iPadu 2 byl únornebo maximálně tento týden. Jsme si jisti, že najdete někoho ochotného zaplatit za toto zařízení rozumnou cenu, která vám přinese spoustu zábavy a řešení.

v iPadize | Koupit iPad 2 hned nebo počkat 3?