Spravujte své soubory každý den zdarma s File Manager Pro po omezenou dobu zdarma

Pokud nejsme zvyklí soustředit všechny soubory, které denně spravujeme, na stejné místo, s největší pravděpodobností použijeme službu cloudového úložiště, abychom využili výhod různých úložišť, která každý nabízí. Každá z těchto služeb nám poskytuje oficiální aplikaci pro správu uložených souborů, ale pokud existuje mnoho služeb, které používáme, nejlepší možností je soustředit je všechny na stejnou aplikaci. File Manager Pro nám umožňuje spravovat všechny služby cloudového úložiště z jedné aplikace, Tím zabráníte tomu, abychom museli instalovat oficiální aplikace, což by mohlo být pro naše zařízení značným odpadem, pokud přidáme místo, které zabírají.

Běžná cena aplikace File Manager Pro v App Store je 4,99 EUR.ale po omezenou dobu si ji můžeme po omezenou dobu stáhnout zdarma. File Manager Pro je kompatibilní se službami úložiště iCloud, Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box.com a SugarSync, ale také nám umožňuje stahovat soubory z internetu, ukládat je do našeho zařízení a poté je nahrávat do příslušného cloudu.

S File Manager Pro můžeme vytvářet složky, označovat soubory jako oblíbené, kopírovat a přesouvat soubory, otevírat dokumenty pomocí jiných aplikací nainstalovaných v našem zařízení, tisknout, přejmenovávat, komprimovat a komprimovat dokumenty. zaslat e-mailem.

Kromě otevírání dokumentů pomocí jiných aplikací však Správce souborů, bez použití souborů aplikací třetích stran Powerpoint, Excel, Word, PDF, Keynote, Numbers, Pages, obrázky, webové soubory, audio a video soubory a také komprimované soubory ve formátu ZIP.

File Manager Pro má průměrné 4,5 hvězdičkové hodnocení z 5Je to velmi vysoké hodnocení, které jsme v jiných aplikacích dostupných v Apple App Store příliš nenašli, a nezklame nás to. Také nic neztrácíme, protože je to po omezenou dobu zdarma.

File Manager Pro App (AppStore Link)

Aplikace File Manager Pro

Zuhanden GmbH

5,99 EUR