Spuštění prohlížeče Chrome s hlasovým vyhledáváním nebo v anonymním režimu je nyní možné z aplikace Spotlight.

Kluci v Google nadále aktualizují své aplikace nabízené v ekosystému iOS, aby se pokusili, aby všichni uživatelé mohli těžit z jejich různých služeb, což je strategie, kterou společnost Microsoft používá také spuštěním nových aplikací pro konkurenční ekosystém. Google spustil novou aktualizaci svého prohlížeče Chrome, který je celosvětově nejpoužívanějším prohlížečem a je v jeho mobilní verzi pro iOS.vám nabízí mnoho funkcíJe to verze 55.0.2883.79, kterou bychom měli přidat další dvě, jak můžeme.

Google chce, abychom nadále používali jeho prohlížeč na zařízeních se systémem iOS, a přidal novou funkci, která nám umožňuje rychle hlasové vyhledávání v prohlížeči Chrome nebo otevřít kartu soukromého prohlížeče. Pro ni, Měli bychom jít na Spotlight a psát zvuk nebo skrytý, takže se ve výsledcích objeví ikona aplikace Chrome a můžeme přejít přímo k funkci popsané v našem hledání. Tato funkce funguje pouze na zařízeních, která podporují operace Spotlight.

Druhá, neméně důležitá inovace, kterou nám tato aktualizace přináší, odpovídá složce, složce Všechny záložky.e odstranili záložky z pohledu. Chcete-li zobrazit záložky umístěné na jiných zařízeních přidružených ke stejnému účtu, jednoduše klikněte na zbytek dostupných složek.

Tyto nové funkce prohlížeče Chrome dostupné prostřednictvím Spotlightu jsou skvělé, ale nutí nás psát na zařízení po nasazení centra oznámení nebo povolení reflektoru. Firefox nám umožňuje otevřít kartu inkognito přímo z oznamovacího centrarychlejší funkce než Chrome implementovaná v této nejnovější aktualizaci, aniž byste ji museli zadávat kdykoli.