Srovnání: Motorola RAZR vs Samsung Galaxy S2

(Foto: Phonearena)

Po porovnání iPhonů a dalších zařízení je zde další pro ty, kteří mají pochybnosti o tom, který telefon si koupit. S příchodem nové Motorola Droid RAZR si myslím, že by bylo vhodné čelit dalšímu klenotu Androidu, jako je Samsung Galaxy S2. V tomto srovnání se používá verze Droid RAZR v GSM. Válka začíná Samsung Galaxy S2 a Motorola Droid RAZR.

DESIGN

v srovnání lze říci, že jsou estetické Samsung Galaxy S2 a Motorola Droid RAZR Přesto, že mají 4,3palcovou obrazovku, mají docela podobný design, protože jsou velmi tenké a lehké. Jeden malý rozdíl je, že SGS2 je o něco lehčí. To je částečně způsobeno případem, protože pouzdro DROID RAZR je vyrobeno z oceli a pouzdro Samsung Galaxy S2 je vyrobeno z plastu. Motorola RAZR je naproti tomu o něco větší než SGS2 a jiná zařízení se 4,3palcovou obrazovkou, což ztěžuje použití jednou rukou.

Porovnání Motorola droid Rayz Samsung Galaxy S2 2

Motorola RAZR je nepochybně docela tenký chytrý telefon o průměru 7,1 mm, a to je určitě úspěch společnosti Motorola. Samsung Galaxy S2 byl také považován za poměrně tenký a dokonce „nejtenčí“, ale s 8,49 mm zaujímá druhé místo.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pokud jde o technické detaily, najdeme rozdíly, pokud jde o technologii obrazovky. SGS2 používá standardní RGB matici a displej Super AMOLED Plus s rozlišením 480 × 800, zatímco Motorola Droid RAZR je vybaven pokročilým qHD Super AMOLED displejem s rozlišením 540 × 960.

Hustota pixelů v SGS2 je 218 pixelů na palec a není tak vysoká jako v případě RAZR, což je 256 dpi. Barvy na displejích AMOLED jsou sytější, ale výraznější u Motorola RAZR a mnohem slabší u Samsung Galaxy S2. Obrazovka Samsung Galaxy S2 je reflexní, což vám pomůže lépe vidět venku.

srovnání Motorola Droid Razr Samsung Galaxy S2 4

srovnání Motorola Droid Razr Samsung Galaxy S2 5

Mohlo by vás zajímat:

Samsung Galaxy S3 se 4jádrovým procesorem

AndroidPIT a AppCenter

SGS2 vodotěsný

Zdroj: PhoneArena