Stáhněte si 15 nejlepších her do 25 MB pro Android

v Google Play Máme miliony aplikací, včetně tisíců a tisíců her. Mají různé kategorie a některé bychom mohli vidět velmi zajímavé, ale s jinými se neoplatí hrát. Existuje další důležitý faktor: váha hry. Může to být pro vás dokonalá hra, ale vaše úložiště se rozhodlo nedat vám možnost si ji stáhnout. Pokud jste vždy byli na hraně, pokud jde o vlastnictví malého úložného prostoru, dnes vy 15 her do 25 MB, které opravdu stojí za to.


Časopis Pro Android – vydání 8 (listopad 2017)


Dnes vidíme, kolik ze zařízení střední třídy má 32 GB úložiště, ale stále existuje mnoho terminálů s pamětí. 16 nebo dokonce 8 GB. Pokud od toho odečteme váhu systému, máme velmi málo úložného prostoru pro aplikace, a to může být velmi zdlouhavé, když se pokoušíte stáhnout hru, která se bude konat v metru.

Stáhněte si všechny tyto hry pro Android o hmotnosti menší než 25 MB

Jak si můžete přečíst v názvu, dnes vy 15 dobrých her, které si téměř jistě můžete stáhnout do svého zařízeníi když je paměť téměř na hranici svých možností. Ačkoli žádný nepřesahuje 25 MB, existuje mnoho lidí, kteří váží méně než 10 MB. Nečekejte dodávky typu Monument Valley nebo Asphaltale můžete mít příležitostné hry a zahrát si několik her.

 1. Mekorama
 2. Dr. Parking 4
 3. 2048
 4. PewPew
 5. Line Zen
 6. Schody
 7. Pečená lasagne
 8. Tigerball
 9. Dělat více!
 10. Slhiter.io
 11. Klepněte na Tap Dash
 12. Zig Zag
 13. Glow Hockey
 14. Anger os Stick 5
 15. Kroutící se

Toto je 15 her, které jsme pro vás vybrali a váží méně než 25 MB. Existují dodávky známé také jako Tigerball nebo Tap Tap Dash to je velmi cenné a hodně zábavné. Existuje mnoho dalších věcí, které jsme pro vás vybrali, a přestože víme, že si je nemůžete stáhnout všechny, určitě vás zaujme mnoho díky ikoně, kterou zobrazují.

Všechny tyto hry jsme zakoupili v sekci Google Play „Hry pod 25 MB“. Níže uvedený odkaz vám necháme, protože existuje více než 90 her podobných těm, které jsme vám nechali v této části a v žádném případě nepřekračujte 25 MB prostoru. Navíc, 15 her v seznamu je zdarmaněkteré však mohou mít nákupy v aplikaci.


Dostupnost a cena LG V30 ve Španělsku


Více her do 25 MB