Stáhněte si aplikaci pro úpravu fotografií Canva na Instagram

Zdarma, kompletní a jednoduchá aplikace. S Můžete upravovat fotografie Canva vytvořit originální příspěvek pro a Instagram nebo jakoukoli sociální síťnebo životní stav z vizitky na logo nebo logo pozvánka na večíreknebo příběhy Instagram, Facebook a dokonce Co se děje.

Aplikace Canva ke stažení pro Android i iOS a s několika způsoby použití a podle našich kroků to snadno zvládnete. Plus také existuje webová verzeU všech možností je nutné přijmout smluvní podmínky.

Co jsou „nejlepší přátelé“ na Instagramu?

Pomocí aplikace Canva můžete upravovat fotografie na Instagramu

To je správně Canva má nákupy v aplikacitéměř všechny výchozí návrhy a šablony jsou však zdarma. Přidává a komplexní obrazová banka Tam, kde jsou některá bezplatná, máte také stovky různých typů písma, filtrů, barev a dalších bezplatných nastavení pro fotografie.

Jako by vše nestačilo, máme prostředky přidejte stránky, grafy a textová pole. Jak vidíte, je to velmi kompletní aplikace, pomocí které můžete svůj účet Instagram a další sítě převést na jinou úroveň a budou mnohem opatrnější.

Radikální změna v Instagramu: rozhraní karty a posouvání

Začít Canva, postupujte podle následujících pokynů a aplikaci zvládnete za pár minut:

 1. Otevřete nebo stáhněte Canva.
 2. Příběh Instagramu, vizitka, příspěvek pro Instagram, Twitter nebo Facebook, fotografická koláž, značky, životopis atd. Na posuvníku, který se zobrazí v horní části domovské obrazovky aplikace, najdete to, co potřebujete.
 3. Jakmile vyberete, co chcete vytvořit, měli byste nyní zvolit design.
 4. Nyní, když jste si vybrali rozvržení, zahájíte úpravy klepnutím na cokoli.

Každá část designu, které jste se dotkli, otevře jinou nabídku. Ale pojďme kousek po kousku:

 1. Obrázek: Kliknutím na obrázek (nebo na pozadí návrhu) se otevřou možnosti galerie, možnosti obrázku, barvy a filtru Canva. Jednoduše vyberte požadovaný obrázek a upravujte jej, dokud nebude přesně takový, jaký chcete.
 2. Text: Klikněte na text ve svém návrhu a můžete změnit písmo, velikost, mezery mezi písmeny, barvu, tučné písmo nebo kurzívu nebo dokonce změnit zarovnání textu.

Nejlepší hádanky pro Instagram Stories

 1. Objekty: Čtverec, barevné tečky, pár svíček, panenka atd. V designu, který si vyberete. Pokud existuje objekt jako. to vše lze uspořádat v barvách i průhlednosti.

Obrázek - Stáhněte si aplikaci Canva a upravujte fotografie na Instagramu

Pokud se podíváte pozorně, vždy existuje Černá plovoucí ikona se symbolem „+“. Pokud jej stisknete, otevře se další nabídka a můžete přidat další textové pole kromě těch, které již obsahují vybraný design, přidat grafiku a tvary, změnit šablonu nebo přidat stránky do návrhu.

Také tam dvě mini šipky pro navigaci ve všech režimech co děláte, najdete je nahoře.

Jak používat Instagram Direct z počítače?

Možnosti Canva jsou téměř nekonečné. Udělejte si proto čas a dobře vytvořte svůj design, abyste jej mohli později hrdě sdílet na sociálních sítích.

Jakmile máte hotový design, máme několik možností, jak jej uložit:

 1. Otočit se: Pokud kliknete na šipku, která se zobrazí v levém horním rohu, dostanete se do sekce „Vaše návrhy“ a zůstane tam, dokud se do ní nevrátíte.
 1. Stažení: Pokud jste práci dokončili, můžete si návrh stáhnout kliknutím na ikonu ve tvaru zásuvky v pravém horním rohu. Po stažení si můžete vybrat, kde jej chcete sdílet. Doporučujeme, abyste si je nejprve zveřejnili sami, zkontrolovali je ve skutečné velikosti a poté je nahráli na Instagram nebo do jakékoli jiné sítě.

Obrázek - Stáhněte si aplikaci Canva a upravujte fotografie na Instagramu

Velmi kompletní aplikace, kde nejsou žádné reklamy a téměř vše je zdarma. Je to snadné a široké možnostiDejte Canvě svoji cenu Nejlepší aplikace pro Instagram. Mnoho organizací, jako je Disney nebo Netflix, to používá ve svých sociálních sítích.

Nyní, když víte, jak rozvíjet svou kreativitu, upravovat obrázkya tak se zlepšovat Instagrama pro ostatní sociální sítě si jednoduše stáhněte aplikaci z: Canva a začněte vytvářet stovky originálních návrhů.

 1. Stáhněte si Canva pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Canva pro iOS

stažení

InShot Editor, editor fotografií a videa pro Instagram