Stáhněte si B612 pro Android 2.3.6

Když mluvíme o Androidu, mluvíme o operačním systému tímto způsobem, ale pravdou je, že Android se za ta léta ohromně vyvinul, ačkoli dnes na začátku není k dispozici mnoho verzí a zbývající aplikace najdeme, pokud jsou kompatibilní pro starší verze Androidu jako 2.3.6. je jedním z prvních, ne-li prvním vydáním. Pokud stále máme starý telefon, který funguje dobře, a chceme mít B612 pro Android 2.3.6 Uvidíme, že tato aplikace není s tímto systémem dávno kompatibilní, aktuálně kompatibilní s verzí 4.0.3 (Freezing).

Naštěstí to není součástí nevyřešených problémů.Řekneme vám, zda opravdu chcete použít tento cenný nástroj ke zkrášlení způsobu nahrávání fotografií, i když máte starou verzi systému Android.

Abychom toho dosáhli, musíme nejprve mít touhu to skutečně udělat a další program, který nám to pomůže B612 pro Android 2.3.6. Tato aplikace se jmenuje „Editor APK“ a najdeme ji na PlayStore. Pokud si chcete tuto aplikaci stáhnout odtud, ponecháme vám níže uvedený odkaz.

B612 apk pro Android

Upozorňujeme, že soubor si můžete vždy stáhnout externě do PlayStore. Hledejte a instalujte do složky pro stahování pomocí APK a průzkumníka souborů v našem telefonu„(Pokud nemáte prohlížeč souborů, můžete si zdarma stáhnout„ Es File Explorer “v PlayStore). Pamatujte také, že musí být povolena možnost neznámých zdrojů. (Nastavení> Zabezpečení> Neznámé zdroje). Dále necháme odkaz na tuto aplikaci.

Pokud ho chcete mít, musíte si stáhnout nejdůležitější B612 pro Android 2.3.6. Soubor APK příslušné aplikace. Dále necháme odkaz níže, abyste si jej mohli stáhnout přímo z této stránky.

Nyní musíte postupovat podle těchto kroků, může se to zdát trochu složité, ale pravdou je, že je to extrémně jednoduché, udělejte to tak, jak je to tady.

1.- Po instalaci aplikace „APK Editor“ ji musíme otevřít a stisknout možnost „Vybrat soubor APK“.

2. – Najděte soubor APK B612 a vyberte jej.

3.- Pak musíme vybrat možnost, která říká „plná verze“. Všimnete si, že se objeví okno s programovacími kódy, proces aplikace se objeví nahoře, stačí stisknout možnost, která říká „Manifest“.

4. – Jakmile jste uvnitř, jednoduše změňte verzi aplikace, aby byla kompatibilní s naší verzí systému Android, stačí najít kousek, který to říká Pak Musíme stisknout klávesy.

Stáhněte si B612 pro Android 2.3.6

Níže nechám tabulku, kde se objeví číslo SDK pro každou z verzí Androidu, jak vidíme v posledním kódu, který jsme stiskli, existují dvě čísla 15 a 23, to jsou čísla verzí Androidu, kde se používá APK. Kompatibilní, stačí jej nahradit číslem SDK verze pro Android, kterou máme.

5. – Tímto krokem je změna čísel SDK, protože vidíme, že Android 2.3.6 není v tabulce, ale pokud existuje několik verzí Android 2.xx a číslo 10, můžeme to vidět. Vložte číslo 10 do obou částí kódu zmíněného dříve v kroku 4, a pokud máte jinou verzi, nejde o číslo 10, které bychom měli dát, Číslo SDK verze, kterou máte, proto použijte tabulku k zadání správného čísla pro vaši verzi.

Až budou hotovi, mohou mít B612 pro Android 2.3.6 a pomocí tohoto skvělého nástroje upravovat naše fotografie. Níže naleznete odkazy ke stažení.

Ke stažení:

Editor APK

B612