Stáhněte si hry jako Guitar Hero pro Android

Hudební hry jsou díky své snadné hratelnosti součástí nejpopulárnějších světových žánrů a mohou si je také užít lidé všech věkových skupin. Guitar Hero nastavil trend a posunul žánr rytmické hry na jinou úroveň.

Všichni bychom to měli hrát v dětství a nezapomeňte, že vám nabízíme 4 nejlepší alternativy k Guitar Hero pro Android zcela zdarma.

Porazte MP3 2.0 a přehrajte libovolnou skladbu na svém mobilním telefonu

Díky více než 10 milionům stažení na Google Play získala tato aplikace plaketu „Volba editora“ pro rytmické hry. Nejvýznamnější aplikace na seznamu, protože Analyzujte a vytvářejte mapy s dokonalým rytmem skladeb, které jsou již ve vašem zařízení k dispozici. Tímto způsobem můžete v aplikaci vyhledat svou oblíbenou skladbu a při přehrávání ji použít jako hudbu na pozadí. Skladby musí být uloženy ve vnitřní paměti vašeho mobilního telefonu a ve formátu MP3, aby je aplikace mohla rozpoznat.

BEAT MP3 2.0 - přehrávání rytmu

Hudba NEXT, ideální pro hraní nejnovějších hitů

NEXT Music je jedna z mála her, která obsahuje obrovské množství hudby od nejpopulárnějších umělců. Má také velmi dobrou grafiku.

Jedním z bodů ve prospěch této hry je možnost hrát v režimu pro více hráčůMůžete dokonce založit kapelu se svými přáteli a soutěžit s ostatními kapelami v týdenních rytmických bitvách, což funkce, kterou většina her v této kategorii nenachází.

Arcaea, jedna z nejnovějších na seznamu

Arcaea je hra s estetikou anime, je docela snadné ji pochopit, protože má kontrolní systém podobný ostatním hrám tohoto žánru. Důležitou vlastností příběhový mód díky tomu vyniká mezi mnoha dalšími hrami svého žánru. Také přibližně Vyberte si ze 100 skladeb a 50 umělcůa každá skladba má 3 úrovně obtížnosti a vysoce kvalitní vizuální prvky.

Cytusi, vyzkoušej si svoji rychlost rukama

Je důležité si uvědomit, že tato hra má vyšší úroveň obtížnosti než zbytek seznamu, takže pokud máte rádi výzvy, Cytus je pro vás. Počítejte s někým Hudební repertoár s 94 skladbaminěkteré z nich vytvořili nejvýznamnější světoví skladatelé. Má 9 úrovní obtížnostiMusí být překonáno, abyste odemkli nové výzvy.

Cytus

Nyní, když znáte současné hudební hry, Který je tvůj oblíbený? Pokud milujete akci, auta a adrenalin, nemůžete si nechat ujít těchto 5 nejlepších závodních her pro Android.