Stáhněte si nejlepší Google hry na podzim 2017 podle Googlu

Často vidíme jak Google Play Nové sekce a ocenění, která uděluje různým aplikacím, to necháme na nás. Před několika dny jsme vám řekli, že proběhlo slavnostní předávání cen za nejlepší nezávislé hry. Top 10 ze Spojených států a Kanady. Stejná dodávka bude brzy provedena v Evropě, ale do té doby Nejlepší Android hry a aplikace díky Android Excellence. Je to část Google Play Nejlepší hry a aplikace podle obchodu. V něm vidíme všechny druhy dodávek i aplikace s velmi zajímavými designy a funkcemi.


Jak hrát New Super Mario Bros pro Nintendo DS na Androidu


Vždy je dobré vědět o nových hrách a aplikacích, které se do našeho zařízení nainstalují, protože oživují náš terminál a mají různé funkce. Můžeme vidět celkem 25 aplikací a her všech žánrů Mají skvělé funkce a skvělé zábavné příběhy. V tomto případě je nevytvářejí nezávislí vývojáři, takže nám to ponechává delší příběhy a mnohem kvalitnější grafiku.

Toto je 13 nejlepších her podzimu 2017

Jdeme první s nejzajímavějšími hrami na současné scéně. Google 13, docela dobrá postava, ale pravděpodobně už některé z nich známe. Ze všech můžeme vidět dodávky, jak je uvedeno níže Karma aneb Bitva o rakovinu. Také některé z nich jsou dobře známé Asphalt 8 nebo Bubble Witch 3 Saga. Samozřejmě, pokud se podíváte na celý seznam, uvidíte, že jste to nikdy nezkoušeli. Pokud jsou zde, je to proto, že mají skvělou kvalitu, velmi zajímavý příběh nebo jsou v komunitě velmi populární.

12 nejlepších aplikací Android Exellence podle Googlu

Nejen, že máme hry pro Android, ale vidíme také špičkové aplikace. v tomto případě je jich 12 a některé určitě znáte. Všechny jsou velmi dobré kvalityjsou známé pro své skvělé vlastnosti a některé pro svou jednoduchost. Vidíme Milovník peněz, Je to velmi doporučená aplikace pro správu našich výdajů, ale také WikiPoskytuje nám pohled na japonské a asijské programy. Bez dalších okolků přejdeme na úplný seznam.

Všechny tyto aplikace mají neuvěřitelný design, Kromě toho, že jste úplně zdarma. Nenechte si ujít příležitost setkat se s 12 skvělými aplikacemi, které vám mohou nabídnout nové funkce.


Samsung Galaxy S7 Edge a Galaxy Note 8 jsou levnější než kdy dříve


Zdroj | Vývojáři pro Android