Stáhněte si nyní novou hru Futurama pro Android

Stáhněte si nyní novou hru Futurama pro Android

Hry uvnitř Android je v celém obchodě spousta GoogleAčkoli najít toho hodného může být těžší, než se očekávalo. Čas od času vám necháme vtipný díl nebo příběh se spoustou historie. I když se dnes oblékáme na premiéru, dnes to nebude jinak Futurama hra pro Android. Určitě jste strávili hodiny před televizí s futuristickými příběhy této animované série, které nás tolik rozesmály. Nyní to oficiálně přichází Google Play cJe to velmi zábavná a graficky velmi návyková hra.


Doogee MIX zavádí vlastní rozhraní a skandální cenu


Je běžné, že animační sekvence přestanou vydávat hry pro mobilní platformy. Simpson před několika lety nebo Rodinný muž. Do dneška Futurama debut Google Play, odkud si již můžete stáhnout oficiální hra Z animované série.

Futurama: Worlds of Tomorrow, hra Futurama pro Android

Nová hra Futurama Ačkoli je to na začátku trochu nudné, je to jedna z nejkompletnějších animovaných her, jaké jsme dosud viděli. Naše mnoho možností, různé mise, úrovně zkušeností a znakystejně jako budovy a mini hry v různých misích. Nejprve byste měli být v klidu, i když se to rychle spojí a jejich držba vám dává více prostoru pro prozkoumání celé hry.

Na začátku vidíme velmi propracovanou scénu, která ustupuje rekonstrukci města. Měli bychom jít mise, odemkněte různé postavy a otevřete možnosti města. Mezitím musíme bojovat války a dělat různé mise.

Není to hra, kterou byste mohli hrát jen za pár dní, protože pokud budete chtít postupovat dostatečným tempem, budete muset strávit spoustu hodin. Pro tento typ milence hry vynikající, protože vidíme velmi pěkné animace a texty. znaky velmi charakteristické a všechny druhy předmětů v seriálu. Navzdory grafickému potenciálu hry to jen váží 80 MB, a lze jej hrát na většině zařízení na trhu, takže nebudete mít žádné zásadní problémy.


První úniky Huawei Mate 10 a jeho nového procesoru


Futurama: The Worlds of Tomorrow Futurama: The Worlds of Tomorrow