Stáhněte si nyní novou hru Gameloft Asphalt Street Strom Racing

Již několik let máme Asfaltje jednou z nejpopulárnějších her na světě Android. Je těžké pro každého, kdo používá operační systém po dlouhou dobu, vědět o této herní ságe a je pravděpodobně nejpopulárnější z celého. OS. Máme mnoho sad Asfaltale nepochybně nejvyšší kvalita s nejnovějšími, jako je dodávka zaměřená na offroad nabízená před několika měsíci. Některé podrobnosti o novince známe několik týdnů hraa konečně si jej můžeme stáhnout ještě dnes Asphalt Street Strom Racing.


Oukitel U22 se čtyřmi kamerami ukazuje svůj finální design na videu


Tato nová splátka pro ty, kteří nevědí, obvodůale v závodech čtvrt míle. To jsou typické americká plemena Nejrychlejší absolvovat čtvrtmílový kurz vyhrává. Nejrychlejší auta nevyhrávají, ty s největší zrychlením ano. Odjezdy a změny rychlostních stupňů jsou zásadní, ale zbývá zjistit, zda to stojí za tak pracovitou dodávku.

Asphalt Street Strom Racing je čistá krása, ale objemná

Nový hra nyní lze stáhnout zde Google Playa nenechte se zmást váhou 36 MB, protože při instalaci a stažení Více než 600 MB. To nám říká, že se jedná o hru. grafika je skvělá, Ačkoli zde není tolik herních režimů nebo polovin jako v jiných částech.

To, co můžeme v nové splátce udělat, je v podstatě běh, naučíme se, kde řadit rychlostní stupně a kde zlepšovat start-upy, také vylepšit mnoho bodů v autě, abychom vyhráli. kariéra a nechoďte po žebříku. Zpočátku bude všechno skvělé budete postupovat vpřed vysílejte rychle a můžete se zlepšovat auto, ale tato věc stagnuje a když se dostanete do několika závodů, můžete se nudit.

Bohužel všechny mají stejnou dynamiku a my jen dostaneme výstup, procházky a ještě něco navíc, takže toto je hra, pokud se nedostanete do závislosti, budete unavení. Není moc co říct, kromě toho si můžeme koupit dobré množství auta a přizpůsobte je podle našich představ. Hra neopětovanýale můžeme platit pouze za vylepšení a rychlost při příjezdu dílů. Měli byste to zkusit, ale pokud vaše zařízení není příliš výkonné, možná nebudete mít v této hře nejlepší zážitek.


Angry Birds Evolution je nyní na Google Play


Asphalt Street Storm Race Asphalt Street Storm Race

Table of Contents