contador de visitas gratis Skip to content

Stáhněte si oficiální Animal Crossing nyní ve španělštině pro Android

Nintendo je tu, aby zůstalo na Google Play nějakou dobu. Pokemon GO a Super Mario Run zasáhly Google Play s velkou silou. Ačkoli se o Super Mario Run říkalo jen málo, Pokemon nadále používal GO. Ve skutečnosti Nintento pro tuto hru pořádá příležitostné akce. Dnes se k týmu připojuje nová hra. Animal Crossing již pro Android přišel Je ve španělštině a je plně ke stažení.


17 předplacených her a balíčků ikon zdarma


Po příchodu do angličtiny je to již v našem jazyce. Bylo to s Nintendo DS, kdy se tato hra stala nejslavnější. Díky přenositelnosti této konzoly a univerzálnosti, kterou hra poskytuje navštívit další hráče a vyměnit si různé předměty. Nintendo ji tedy chtělo přenést do zařízení, které ji nosíme po celý den, abychom si ji mohli užít kdekoli a s mnoha novými epizodami.

Animal Crossing pro Android: stanujte kdykoli ve své kapse

Kapesní tábor To je název verze, kterou nám Nintendo nabídne od Animal Crossing. V této hře, kde simulujeme výlet, můžeme oblast sdílet online s kterýmkoli z našich přátel a dalších hráčů. Stejným způsobem, naše spiknutíje funkce, kterou můžeme vybrat na začátku hry, Lze jej přizpůsobit podle našich představ, stejně jako jsme to udělali v našem domě na Nintendo DS.

Na rozdíl od Super Mario Run je Animal Crossing: Pocket Camp a zdarma hrát. To znamená, že pokud si chceme užít základní herní zážitek bez doplňků, můžeme to udělat zcela zdarma, neomezeně. Nyní ano, hra zahrnuta Nákupy v aplikaci To nám umožní zrychlit procesy a získat objekty. Jedná se o metodu, kterou aplikace často používají, ale umožňuje vám hrát plynule.

zvířecí přehlídka kapesní tábor

Tímto způsobem se aplikace již dostala na Google Play ve španělštině a můžeme si ji stáhnout z níže uvedeného odkazu. I když máte rádi simulační hry a nehráli jste žádnou verzi hry Animal CrossingTato verze pro Android Pocket Camp vás okouzlí. S touto verzí pro Android můžeme: Vezměte si to na našem smartphonu kamkoli chcete a hrajte kdykoli chcete.


15 her do 25 MB, ideální pro setkání


Crossing zvířat: Pocket Camp Crossing zvířat: Pocket Camp