Stáhněte si UNO, barevná karetní hra pro Android

Už jste někdy chtěli hrát UNO na svém mobilním telefonu? Na Google Play najdete několik možností, které jsou podobné, ale v žádném případě nejsou oficiální možností. Stáhněte si UNO pro Android a zapomenout na další špatné možnosti. Pokud jde o náš operační systém, lze si jej zdarma stáhnout a hrát téměř na všech trzích. Je jeden Nejoblíbenější karetní hry z celého světane oficiální verze dotykových obrazovek. Na vašem mobilu je možné hrát skvělé hry jako Parcheesi nebo šachy, ale v případě UNO se jedná o jeho vlastní a registrovanou hru, takže to není tak jednoduché.

Jsme si jisti, že se v určitém okamžiku svého života zajímáte o existenci singlu. Android nebo IOS. Když to najdete, nemusíte litovat Jako na Google Play. Grafika není vůbec špatná, není příliš těžká a je možné hrát online s přáteli.


Verze a ceny Samsung Galaxy S10 filtrované: bude jich tam 6 různých


Stáhněte si a hrajte klasickou karetní hru UNO pro Android

Nová hra má vícebarevné rozhraní s velkými tlačítky. Jelikož se jedná o fyzickou karetní hru, má Jednoduchá hra s jasnými nápady. Můžete hrát různé klasické režimy a další modernější režimy. UNO Spin. Všechny z nich lze hrát online s hráči z celého světa nebo s přáteli. Můžete si vybrat svůj profil na Facebookuprotože na sociální síti je možné chvíli hrát.

Animace jsou velmi uklizené a celá hra Přeloženo do španělštiny. Dynamika je stejná jako ve skutečné hře, i když je k interakci s dotykovou obrazovkou. Při prvním otevření hry si nedělejte starosti, pokud nevíte, jak hrát tutoriál, který vás naučí různé funkce karet.

Existují herní režimy, kde budete mít partnera a budete čelit 3 dalším hráčům sami. Je to zábavná hra, která může být ideální pro vyzývání vašich přátel. Od této chvíle si ji můžete stáhnout z Google Play a hrát ji zcela zdarma. Samozřejmě existuje měna, kterou musíte zaplatit, abyste získali výhodu nad hráči. plně postradatelné.


Kupte si nejlevnější microSD: 16 GB, 32 GB, 64 GB …


VPŘED!  ™ VPŘED!  ™