Stáhněte si uživatelskou příručku iOS 7 s iPhone 5s a iPhone 5c ve španělštině

Dnes se zdá být den, kdy nás Apple chce překvapit svými uživatelskými příručkami, abychom mohli využívat jeho zařízení. A kdybychom vám to řekli před chvílí Tipy a triky V takovém případě vám řekneme, že společnost Cupertino již vydala uživatelskou příručku pro objevování nejvýznamnějších funkcí telefonů Apple. nové telefony, iPhone 5s a iPhone 5cV každém případě to platí i pro iPhone 4s, který je nyní jeho předchůdcem, poté, co byl iPhone 5 z trhu vyřazen.

V tomto případě můžete: Stáhněte si uživatelskou příručku pro iPhone 5s a iPhone 5c se systémem iOS 7 V odkazu, který jsme vám nechali na konci článku, objevte krok za krokem všechny podrobnosti, které vám z terminálů mohly chybět, a objevte možnosti, které nám nabízejí, pokud jde o technické vlastnosti, možnosti připojení a přesné podrobnosti. Další podporu můžete získat pomocí aplikací.

Prosím pamatujte si to Uživatelská příručka pro iPhone 5s Další dva telefony Apple jsou kompatibilní s iPhone 5s a iPhone 4s, v závislosti na sdílených funkcích, a tak například slavné Touch ID nebude něco, co můžete vidět na jiných zařízeních, pokud potřebujete uvést jeden z mnoha příkladů. A iPhone 5c přichází s iOS 7, iPhone není 4s, takže nezapomeňte aktualizovat na nový operační systém před implementací toho, co vidíte v uživatelské příručce, kterou si můžete stáhnout níže. V každém případě, pro ty z vás, kteří s tímto tématem začínají, si odkaz stáhne uživatelskou příručku přímo ve španělštině, což je vždy cennější než v anglické verzi.

Více informací | Uživatelská příručka pro iPhone 5s