Stáhněte si zdarma nové Sonic CD pro Android

Pokud existuje hra, kterou všichni hrajeme na konzoli nebo počítači, byla to Sonic. Je to hra, která roky neprošla a je dobré ji občas hrát. Máme některé dodávky přizpůsobené pro dotykové obrazovky v systému Android, ale chyběla nám jedna z nejdůležitějších. Začít dnes nyní si můžete stáhnout Sonic CD pro Android zcela zdarma. Ve hře jsou reklamy a my můžeme platit za jejich odstranění, ale můžeme platit, pouze pokud chceme, protože neplacení nám umožňuje hrát na oplátku za reprodukci divné reklamní scény. Poté, co důvěřujete Sonic 1 a Sonic 2, nejslavnější ježek na světě je nyní zpět s jedním z nejočekávanějších dílů všech milovníků nostalgie.


Časopis Pro Android – 10. vydání (leden 2018)


Hra vydána 1993 A i když se mnozí z vás ještě nenarodili, je možné, že jste se s touto hrou za ta léta setkali. Podstata je stejná jako podstata předchozího Sonic, ale úplnější a umožňuje nám cestovat v čase mezi různými fázemi a úrovněmi. Absolutně Jedna z nejočekávanějších her SEGA Forever nyní k dispozici pro Android.

Toto je Sonic CD pro Android, nejvíce nostalgická hra

Opravdu jsme chtěli vyzkoušet tuto hru Megadrive na Androidu a pravdou je, že přichází s celou podstatou Sonic. Abychom měli úžasný zážitek, musíme být schopni hrát s ovladačem z této legendární konzoly. Hra není ve formátu 4: 3, je však přizpůsoben na poměr stran 16: 9 většiny obrazovek.je jedním z vrcholů hry. Nabídky jsou intuitivní a nechávají nám zajímavé rozhraní se spoustou práce. Špatné je, že v tom bude reklama, i když to vždy dokážeme. Zaplaťte 2,99 eur Na co se nás SEGA zeptala a navždy odstranila.

Ovládací prvky jsou velmi jednoduché, protože máme virtuální křížovou hlavu a tlačítko pro skok. Je velmi intuitivní a snadno se používá. To výrazně zjednodušuje hru, protože zde není žádný joystick. Grafika je dobrá, ale není to problém, protože jedna věc, která charakterizuje tuto hru, jsou pixelové textury. Hra je téměř totožná s originálem, ale to můžeme vidět v popisu někteří noví šéfové byli změněniNevíme, zda je to lepší nebo horší.

Hrajeme to už nějakou dobu Sonic CD pro Android a není zbytečné ztrácet hodiny hraním a porážením všech posledních bossů, ať už hraním ležérní hry nebo záchranou Amy. Můžete také hrát s Tails. ale musíte to nejprve odemknout, něco, co nebude tak jednoduché.


Kupte si nejlevnější Motorola Moto G5 v historii s touto neuvěřitelnou nabídkou


Sonic CD Classic Sonic CD Classic