Stahujte a převádějte videa z YouTube pomocí XVST

logovst

Někdy se to stane při procházení Youtube jsme se potkali on je video kolik milujeme a co chceme na počítači ušetřit. Existuje několik webů a programů, které vám umožňují stahovat je, některé stahují pouze zvukové soubory mp3 nebo stahují celá videa ve formátu flv nebo mp4 s příponou nebo bez, ale je trochu zdlouhavé stáhnout si další videopřehrávač, abyste si je mohli prohlédnout.

Volitelný program, který doporučuji stáhnout xVideoServiceThief (xVST) aplikace Otevřený zdroj vydáno pod Licence GPL a umožňuje stahování videí v různých formátech: avi, wmv, MPEG1, MPEG2, MP4, 3gp a MP3.

Proces stahování probíhá ve třech krocích:

  1. Zkopírujte odkaz na video, které chcete stáhnout
  2. klikněte na tlačítko přidat video
  3. vložit odkaz

Video se okamžitě stáhne podle konfigurace formátu, kterou jsme vybrali.

Ale xVSTse neomezuje pouze na stahování videa YoutubeUmožňuje také stahovat videa z více než 70 webů pro hostování videí, včetně: google video, metacafe, yahoo video a vimeo.

multiplatformní xvst

Software vyvinutý společností XESC & TECHNOLOGY © je verze 2.4 a lze jej stáhnout z oficiálních webových stránek, Windows, Linux a Mack dispozici také na stránce ke stažení zdrojový kód, jazykové balíčky, předchozí verze a zajímavý nástroj pro vlastní překlad (v základním instalačním balíčku je nainstalováno 17 jazyků včetně španělštiny).

Program je zcela zdarma, ale autoři přijímají dary prostřednictvím služby Paypal.