Stále bude čas počkat, až si Injustice 2 užijete na Androidu

Injustice 2 pro Android

Není to poprvé, co jsou uživatelé Androidu nevyhnutelně nuceni čekat déle, než je nutné, aby si hru užili. V tomto případě máme na mysli nové pokračování od Warner Bros, a to je vše, na to si ještě budeme muset počkat. Nespravedlnost v systému Android 2.


Nejlepší balíčky v Clash Royale s Healing, poslední dostupná karta


Dodnes mohou maximálně žádat stoupenci zelených jablek předběžnou registraci. Google Play. Tímto způsobem budeme upozorněni, jakmile bude k dispozici ke stažení. Uživatelé IOS Na druhou stranu si jej můžete hned stáhnout a užít si hru.

Injustice 2 pro Android je karetní hra

Injustice 2 je vyvinut společností NetherRealm Studios a jedná se o karetní bojová hra Budeme muset ukázat svůj talent s hrdiny DC. Není divu, že sázeli na kartový systém s ohledem na tuto skutečnost. Clash Royale je i nadále globálním hitem na mobilních platformách. Do prodeje se dostane 19. května na jiných platformách, jako jsou PS4 a Xbox One.

Podle jeho tvůrců nám tento nový díl přinese nové způsoby, jak budovat, zvyšovat úroveň a postupovat prostřednictvím ikonického seznamu postav. DC. Zlepšení úrovně a hvězdného systému získáním jedinečných postav a vybavení. Systém vybavení poskytuje postavám nové skiny a také bonusy za zdraví, schopnosti a sílu.

Injustice 2 pro Android

Pro následovníky Moudrost z tohoto eposuInjustice 2 pokračuje v příběhu, který začal v Injustice: Gods Among Us. V budoucnu Batman a jeho spojenci usilují o to, aby se části roztříštěné společnosti znovu spojily, ale také bojují proti těm, kteří se rozhodli přestavět režim Supermana. Uprostřed tohoto chaosu se objevuje nová hrozba, která ohrozí existenci Země.

Jediná možnost ze dneška Google Play toto je dostat videohru přes jiné fondy aplikací. Tímto způsobem je možné hrát dnes. Můžete si jej stáhnout zde: Injustice 2 APK


Pro Evolution Soccer 2017 pro Android dorazí tento měsíc


Zdroj | MobileZone