Počítač

Starý muž se loučí se svou zpívající ženou a na YouTube se stává virálním

Na internetu jsme viděli všechny druhy virů a většina z nich jsou videa nesmyslů nebo koček, která nás dělají šťastnými, ale toto je úplně jiné, protože protagonistou videa na YouTube je starý muž. Řekl sbohem zpěvu v posledních hodinách svého života. Video se rychle stalo virálním a překonalo jeden milion zhlédnutí.

Tento virál ukazuje, jak láska i přes roky a všechny komplikace spojené s novými technologiemi stále existuje. již přinesla slzy více než jednomu publiku.

Poslední rozloučení starého muže se svou ženou, zpívající mu

Někteří věří, že k tomu dochází pouze ve filmech, ale některé milostné příběhy skutečně existují a jsou vzrušující pro ty, kteří ztratili naději. A přesně tak to bylo, když starý muž zazpíval své ženě poslední sbohem v posledních hodinách jejich lásky.

Howard a Laura, 92 a 93 let, Byli spolu více než 70 let a věk bere lásku z minulosti, ale Howard chtěl nechat poslední píseň pro svou milovanou manželku Zpívám píseň „Nikdy se nedozvíš“.

Její vnoučata Erin ji zvečnila a nahrála na YouTube. Reakce největší světové video komunity netrvala dlouho a Rychle překonal 1 milion zhlédnutí a stalo se virálním.

Ať si to zaslouží náš obdiv, nebo ne, něco, co můžeme ocenit sledováním tohoto videa:

Ve videu Laura požádá Howarda, aby jí zpíval. Muž, který bojoval a přežil druhou světovou válku a dokázal po sedmdesáti letech manželství pokračovat v milostném vztahu se svou ženou Laurou.

Laura se s Howardem láskyplně rozloučila.

¿ Co si myslíte o tomto videu, kde starý muž zpívá na rozloučenou se svou ženou? Myslíte si, že si zasloužíte být virální? Líbilo se ti to?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK