Příslušenství

Starý prodej použitého iPhonu prudce vzrostl

Díky záznamu rezervací iPhone 6 se tito uživatelé rozhodli prodat své staré iPhony. Je zajímavé, že jsme se do těchto extrémů dostali až donedávna. iPhone 6 by byl závadou, protože neobsahuje nic, co jsme neviděli, a je přemrštěný i přes jeho cenu. Je jasné, že fanouškům Apple je to jedno, protože si to koupí stejným způsobem. zvláštnější.

„Výbuch“ způsobený novým vlajkovým terminálem společnosti Apple vyústil ve velké množství iPhonů dostupných na použitých stránkách. IPhone je podle Segundamano.es nejvyhledávanějším produktem na svém portálu. V září bylo provedeno 182 000 vyhledávání. Toto číslo je pro Apple velmi pozitivní, protože když vyjde nový iPhone, stane se vlnou prodeje předchozího modelu nákup nového, takže uživatelé jsou šťastní a nechtějí měnit značky.

Obrázek - Prodej starých použitých iPhonů prudce vzrostl Navzdory kritice nedostatku inovací nebo nadměrných cen, Uživatelé Apple jsou velmi šťastní a budou tyto terminály kupovat i nadále. Jak již víme, novými sázkami společnosti Apple jsou iPhone 6 a iPhone 6 plus, které můžeme získat Od 699 EUR. Cena, která je pro své funkce příliš vysoká, ale přesto dokáže překonat rekord v rezervacích.

Apple má to, co mnoho společností hledá, ti, kteří to zkusili, nechtějí používat nic jiného. kvalitní Některá z těchto zařízení nelze popřít, ale privilegium a vzhled přimět každého, aby ho chtěl. Profil uživatelů Apple, tělesnost má tendenci převládat nad mocíProtože dělat obvyklé čtyři věci někdy nevyžaduje tolik úsilí.

Koupili byste si starý nebo nový iPhone?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK