Stavy WhatsApp lze zveřejnit na Facebook Stories

Již brzy se dozvídáme další novinky. Co se dějeačkoli neexistuje žádné konkrétní datum. Poslední příspěvek je uživatelé brzy budou moci zveřejnit svůj stav WhatsApp na svých příbězích na Facebooku.

Něco podobného lze udělat z Instagramu na Facebook, to znamená, že ve svém profilu Instagram můžete vytvořit příběh a sdílet jej přímo a aniž byste dělali cokoli jiného. Facebook příběhy snadno a rychle výběrem této možnosti.

To je to, co WhatsApp plánuje implementovat v budoucnu, před nebo po vydání nové funkce Verze aplikace pro iPadje mod přizpůsobený zařízením Apple, z nichž některá jsme již viděli.

Vizuální - WhatsApp Status lze zveřejnit na Facebook Stories

Upgradujte na WhatsApp Status

Tato funkce znamená: WhatsApp chce podporovat státy zveřejněné jeho uživateli, jakož i další integrace všech aplikací pro zasílání zpráv. Něco, co dává smysl vzhledem k tomu, že WhatsApp je součástí Facebooku.

Odhaluje první obrázky aplikace WhatsApp pro iPad

Podle WABetaInfo naše Stavy WhatsApp I když ty, které mohou být zveřejněny na našem Facebooku ve formě příběhů, mají brzy přijít, v současné době nejsou k dispozici žádné obrázky ani žádné další informace.

Tímto způsobem vás každý uživatel navštíví Facebook ID Můžete vidět své nahrané příběhy, které lze vytvořit přímo z této sociální sítě nebo je můžete sdílet na Instagramu a WhatsAppu.

Kdy přijde? To je záhada, ale skutečnost, že stále neexistují záběry z jeho operace, to stále naznačuje. funkčnost se musí splnit dlouhotakže už není na co čekat.

Při čekání na možnost umožnit uživatelům zveřejňovat své vlastní webové stránky Stavy WhatsApp v příbězích na FacebookuZbývá jen to, abyste si i nadále užívali WhatsApp a jeho nejnovější zprávy, které v posledních týdnech přidávají některé z nich.

Kde jsou uloženy konverzace WhatsApp?