Stejné jako Crossy Road, ale stejně tvrdé jako Flappy Bird

Mad-hop

Všichni víme, že když něco dobře dopadne, duplikáty jsou vždy viditelné. Dobrý nápad nebo prostě nápad, který prodává, má kolem sebe mnoho klonů, jako to udělal Apple nebo v tomto případě. Flappy pták Před odstraněním z obchodu.

Někdy se jedné z těchto replik podaří přilákat pozornost, buď proto, že se jim podařilo změnit směr, který se nelíbil originálu, nebo kvůli něčemu. dávají něco, co originál ne. To je případ ve srovnání s Mad Hop Křížová cesta.

Lidé, kteří si stáhli tuto aplikaci, hledají trochu větší obtíž ve hře se ukázalo, že získat několik stovek bodů není příliš obtížné. Křížová cesta.

V této nové hře budete muset křížové řeky ale ano, jen dobře spočítat sílu skákání, bez kufrů nebo pomůcek. Budeme také potřebovat vyhnout se zvířatůmnejen krokodýli viditelní u řeky, ale také nosorožec, akrobatické velryby a nejrůznější druhy, které nám ztěžují cestu.

Šílený hop Zachovává styl ve čtvercích, který nám všem připomene Minecraftu od jeho předchůdce. Možná jediná nevýhoda, kterou mohu dát, je, neschopnost hrát vodorovně protože hraní na výšku je pro mě trochu nepříjemné.

Obchod Play | Šílený hop

Co si myslíte o „nové verzi“ Crossy Road? Jaký je váš rekord?