Steve Jobs popsal stylusy jako hlavní selhání v roce 2004

V roce 2010, poslední a nejlegendárnější generální ředitel společnosti Apple, Steve Jobs prohlášen za objekt nepříjemný s tužkouNejenže se zdráhal zahrnout taková zařízení nebo příslušenství do svých výrobků, ale také popsal tyto drobné předměty přizpůsobené moderní době jako zásadní selhání. Na včerejším projevu přednesl Apple vlastní prezentaci, na rozdíl od guru společnosti Cupertino po celá desetiletí. Jaké jsou důvody, které přiměly Apple nabídnout pero? Nepochybně bude spousta kontroverzí nejen z hlediska jeho užitečnosti, ale také z hlediska toho, že popíráte to, co jste včera dělali. Nikdy neříkej nikdy, někteří by řekli.

Přesná slova, která Steve Jobs řekl, byla: „Pokud uvidíš tužku, zahoď ji“, to je jen užitečnost, kterou dobrý Steve dal peru času. Ve videu níže představuje tento legendární okamžik 6,45 během úvodního projevu představení původního iPhonu v roce 2004. můžete vidět od minuty.

Pak si dokážeme představit, proč si Apple vzal svobodu tímto způsobem ustoupit. Raději posloucháme Steva Jobse a hodíme tužku Apple do vzduchu nebo věříme tomu, co nám místo toho řekl Tim Cook?V zásadě by nám mělo být jasné, že toto pero není to, co jsme věděli v roce 2004, podle Phila Schillera je toto pero jedním z technologicky nejpokročilejších produktů, jaké kdy Apple vyrobil, pero Apple obsahuje dva senzory. Zaměřili jsme se na detekci typu tahu, který provádíme, tím, že pracujeme ruku v ruce s 3D Touch a jeho sklonem, abychom odpovídajícím způsobem poskytli výkres. Obrazovka zase vezme v úvahu způsob, jakým imobilizujeme prsty, abychom zachytili pohyb stejného ze dvou různých hledisek, a k tomu všemu bude muset být nabíjen pomocí bleskového kabelu.

Nové pero je bezpochyby zajímavé, možná ne příliš drahé. toto příslušenství bude stát 99 $ Kromě ceny nákupu iPadu Pro je jeho nepochybným cílem konkurovat ve vysoce komplexním profesionálním designu a inženýrství, pokud bude i nadále chránit iOS na tomto novém modelu iPadu.

Apple tužka

Toto pero není přesně ten kus gumy a hliníku, který použil Steve Jobs, ale jsou v podstatě stejné, většinou, a zvláště když zastupujete tým, jako je Apple, měli byste měřit podle data. bod, je dobré určitým způsobem ukázat radikalizace Tímto opatřením Tim Cook prokazuje svou vůdčí sílu Ve společnosti Cupertino, aniž by potřásl rukou, aby popřel, kdo byl otcem společnosti, pro kterou pracoval, když to považoval za nutné. Pokud by však Steve Jobs toto ponížení nikdy nezmínil, možná bychom mohli vidět uvedení nové jehly spíše jako logický pokrok než jako nadčasovou opravu.