Stickman Soccer – aplikace iPadizate Day pro iPhone, iPad a iPad Mini

Stickman Soccer je aplikace dne … Pojďme si hrát!

Stickman Soccer je velmi zábavná a návyková fotbalová hra, která je kompatibilní se všemi modely iPad a iPhone a vyžaduje iOS 5. nebo novější. Cena této hry je 0,89 EUR, s přihlédnutím ke všem nabízí opravdu dostupnou cenu.

Stickman Soccer bude vypadat jako dokonalá hra, pokud máte rádi jednoduché a návykové hry a také milujete fotbal. Mnohem více, na vrcholu léta a na začátku mistrovství světa, Hrát rychlé hry Stickman Soccer je velmi zábavné a příjemné.

Téma hry je velmi jednoduché. Budete mít možnost vybrat si z dobré kompilace národních fotbalových týmů a zahrát si hru. v nejčistším retro stylu, s přihrávkami, tikety a střelami na bránu.

stickman-soccer-app-1

Herní módy

Zábavný, snadno se hraje, fotbal. Toto jsou hřiště Stickman Soccer. Zachycení ovládacích prvků a herního režimu trvá jen necelých 5 minut, protože velmi snadná hra na ovládání. Navzdory své jednoduchosti však Stickman Soccer nabízí širokou škálu možností, jak učinit vaše zápasy mnohem zábavnějšími a ne příliš jednotvárnými.

stickman-soccer-app-2

Jak jsme již řekli, jednoduchost herního režimu nemá vliv na různé možnosti, které nabízí. Stickman Soccer funkce 4 herní režimy:

  • Vzdělání: V tomto režimu se budete moci nafouknout a vstřelit góly proti týmu dvou obránců a brankáře. Ideální pro začátek a naučení se ovládat ovládací prvky.
  • Rychlá hra: Vyberte si svůj oblíbený fotbalový tým a soupeře a postavte se jim tváří v tvář.
  • Režim sezóny: Soutěž o 42 her, kde budete hrát proti všem národním týmům ve hře.
  • Pouliční fotbal: V tomto zábavném režimu budete hrát 5v5 zápasů na oploceném fotbalovém hřišti, kde venku nebude nikdo jiný. To je skvělé!

stickman-soccer-praxe-4

Na obrazovce nastavení zápasu si můžete vybrat mezi dvěma ovládacími prvky: manuální a automatický. Manuální režim nabízí virtuální joystick a automatický režim umožňuje přihrát míč spoluhráčům dotykem na obrazovku. Ruční režim je perfektní, pokud držíte iPhone nebo iPad oběma rukama; Automatický režim je efektivnější, pokud zařízení iOS necháte na stole nebo na jiném povrchu.

stickman-soccer-app-3

Hlavní rysy

Stickman Soccer umožňuje uživateli získat mnohem osobnější herní zážitek nabídkou různých možností nastavení v rámci zápasů. Kromě toho, že si můžete vybrat mezi ovládacími prvky, budete si moci vybrat úroveň obtížnosti (snadnou, střední a těžkou) a dobu trvání vašich zápasů.

stickman-soccer-praxe-5

Jednou z našich oblíbených funkcí je možnost napájení. sdílet videa z našich cílů (nebo konkurence) prostřednictvím Facebooku, YouTube, Twitteru nebo e-mailu. Jakmile vyhrajete hru a budete sledovat divná videa, hra vám umožní odemknout různé týmy a stadiony zdarma nebo prostřednictvím nákupů v aplikaci. Další skvělou funkcí je statistická tabulka Stickman Soccer, zápas, góly, držení, dokončené přihrávky atd. Poskytuje veškeré údaje o něm.

stickman-soccer-app-6

Stručně řečeno, Stickman Soccer není skvělá hra jako FIFA 14, nemá působivou grafiku, nemá skvělé driblingy ani velmi detailní hraní. ALE velmi vzrušující, zábavný a vysoce návykový. Stickman Soccer je tedy dnešní aplikací.

Stickman Soccer ve videu

Nenechte si ujít video recenzi hry od iPadizate:

Stáhněte si Stickman Soccer pro iPhone, iPad a iPad Mini

Získejte hru za 0,89 EUR v poli pro stahování níže:

Sdílejte tuto analýzu Stickman Soccer se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která se zobrazují v horní části tohoto příspěvku. Děkuji mnohokrát!