Strange Adventure, jiná a podivná hra

podivné dobrodružství

Jak víš, Google Play Je to místo plné nejrůznějších her a aplikací. Každý den používáme všechny možné věci, od podivně zbytečných věcí až po skvělé a užitečné aplikace. Přináším hru, která se dnes zdá být napůl hotová.

JE Zvláštní dobrodružství jeden Hraju něco jiného zbytek. I když se na internetu dějí podobné věci, je to ideální řešení pro zmírnění nudy z našich chytrých telefonů nebo tabletů. Je pravda, že Google PlayTakové hry však obecně nejsou příliš známé nebo velmi úspěšné, protože vyžadují určité specifické a zvláštní chutě.

A řeknete: co obsahuje? Čím je výjimečný nebo odlišný? Stejně jako ve známé hře Mario, zachránit princeznu tím, že projde řadou úrovní. Je to tak jednoduché. Ale to není jen tak nějaká hraa je opravdu těžké projít celou hrou. Je to z důvodu obtížnosti úrovní, kterým čelí postava, která udělá vše pro to, aby vás zničila. Přesný! Všechno, co děláš, tě zabije. Ale uvolněte se, dá se to překonat Existuje pouze jeden zvrácený a jedinečný způsob, jak porazit každou úroveň. Dokážete zachránit princeznu?

Dobrodružství

Příbuzný grafikamůžeme říci, že zatraceně jednoduchý, dobrý jednoduché čmáranice. Můžete také řídit hra jen proto, že má tři tlačítka (vpřed, vzad a skok). Jedná se však o velmi návyková hra. Ačkoli existují barvy pro vkus.

Takže každý, kdo se chce zapojit do tohoto podivného návykového dobrodružství a zabít nudu jediným výstřelem, prostě Nainstalujte si Strange Adventure bez Google Play. Pokud můžete, zkuste předat!

Google Play | Zvláštní dobrodružství