Stranger Things se vrátí na Android s hrou s rozšířenou realitou

Pokud jde o hry, nemáme jich pár založených na televizních pořadech nebo filmech. Jednou z nejlepších her posledních let jsou bezpochyby Stranger Things, která má dobrý příběh, dobré ovládání, zdarma, žádné reklamy a žádné mikroplatby. Dnes jsme se díky Android Central dozvěděli Netflix připravuje další hru o této populární sérii. Bude to také úplně jiná hra, protože to bude styl Pokémon Go.

Vývojářem odpovědným za vytvoření nové hry Stranger Things je společnost Next Games, která již vytvořila další hry s rozšířenou realitou, jako je The Walking Dead. O další hře víme několik podrobnostíNa této E3, která se stala, však můžeme začít cítit, jak se to stane, díky prohlášením generálního ředitele Next Games.

Nová hra Stranger Things zachová estetiku série

Pravdou je, že nevíme, do jaké míry by mohla být hra tohoto stylu vylepšena pro Stranger Things. Je jasné, že jsme obrátili svět naruby, stejně jako demogorgon a všechny jeho předchozí varianty, ale Doufáme, že si přátelé v Next Games najdou něco jiného. Aby velké fanoušky této série nezklamali, možná budou chtít vyvinout nějaký příběh nebo interakci s postavami, protože se ujistí, že pracují s Netflixem. Necháme vás se slovy generálního ředitele Next Games přeložena do španělštiny:

Jsme velkými fanoušky Stranger Things a je nám potěšením spolupracovat s Netflixem na oživení naší společné vize Stranger Things ve formátu pro mobilní hry. Naším hlavním cílem bude spojit bohatá a intenzivní témata Stranger Things, jako je přátelství a nadpřirozené dobrodružství, a proměnit je v zábavu na vašem mobilním zařízení. V kombinaci se schopností Netflixu oslovit diváky z celého světa uvolníme nashromážděné kreativní a technologické znalosti, abychom vytvořili hru pro fanoušky série z celého světa.

Podivné věci

Víme také, že Stranger Things udrží estetiku série z 80. let, ale nevíme, jestli se rozhodnou pro realističtější nebo kreslenější design. Vezmeme-li v úvahu zveřejněný obrázek k inzerci této hryVybrali jsme estetiku karikatury, která ji může zvýraznit.