Strategická hra Tsuro je v App Storu bezplatnou hrou týdne.

Ještě týden nám ti z Cupertina nabízejí týdenní bezplatnou aplikaci nebo hru. Při této příležitosti si Apple vybral strategickou hru Tsuro, kde musíme otestovat naše znalosti o strategii. Normální cena Tsuro v App Store je 3,29 euro, Ale jak jsem řekl, můžeme si jej stáhnout zdarma na odkazu, který jsem nechal na konci článku. Akce bude k dispozici pouze do příštího čtvrtka 24. srpna.

Jak jsem zmínil výše, Tsuro je strategická hra, kde se musíme postavit do cesty a náš kámen klouže. Neměli bychom však zapomínat, že na hrací ploše nejsme sami, protože ostatní hráči, se kterými soutěžíme, mohou obrátit náš směr ke špatnému hráči a opustit hrací plochu, takže hru prohrajeme. Cesty všech soutěžících Mohou se během vývoje hry vzájemně spojovat a spojovat a ovlivňovat všechny účastníky.

Každá ze tří karet, které máme v každém šíření hry, změňte směr tak, aby odpovídal cestě, kterou chceme vytvořit aby se nedostal z hrací desky. I když to na první pohled vypadá trochu komplikovaně, jak plynou minuty, vidíme, že Tsuro je hra, kde si můžeme užít spoustu zábavy.

Tsuro nám umožňuje hrát s 8 různými hráči na jednom zařízení i online. Můžeme také hrát s přáteli na Facebooku. Tato hra nám nabízí až 3 postavy umělé inteligence, abychom si otestovali naši strategickou schopnost. Hra se skládá z 50 úspěchů, po kterých budeme muset projít závěrečným testem.

Tsuro Vyžaduje iOS 8.0 nebo novějšíJe kompatibilní s iPhone, iPad a iPod touch, má průměrné 5hvězdičkové hodnocení, je španělský a vyžaduje v našem zařízení minimálně 140 MB.

Tsuro - The Road Game (AppStore Link)

Tsuro – The Road Game

Thunderbox Entertainment Ltd.

4,49 EUR