Stratum může na platformě spustit BitAtlas

Po kontrole seznamu tokenů GenBit společnost TPK, nyní generální ředitel společnosti Stratum, uvedla, že by bylo dobré přidat na burzu token Atlas Quantum.

Generální ředitel společnosti Stratum Rocelo Lopes navrhl přepracování TPK pro token na blockchainu Ethereum, který by usnadnil integraci s akciovým trhem.

Plán Genbit, podezřelý z finanční pyramidy, zranil kolem 45 000 investorů a je vyšetřován civilní policií. Před několika měsíci soud zablokoval z účtů společnosti Genbit 53 000 R $.

Na poznámku burza tvrdila, že uvede pouze TPK, pokud vůdci Genbit rozbijí vazby s tokenem a projekt bude mít decentralizovanou kontrolu.

Zainteresovaní investoři musí také zaplatit 60 000 USD; Pro analýzu měny bude 10 000 a 50 000 standardní poplatek za výpis kryptoměny.

Atlas Quantum po Genbitovi

V příspěvku na Facebooku uživatel Bertoldo Bastter kritizoval Rocela Lopese za to, že vyhodnotil seznam podezřelých tokenů a požádal o notářskou autentizaci, aby potvrdil potvrzení makléře. Nakonec se zeptejte, jak dlouho bude BTCQ (známý jako BitAtlas) uveden na burze.

Generální ředitel společnosti Stratum navíc potvrdil, že ztrácí peníze na programu Atlas, a uvedl, že se mu líbivý návrh líbil a byl vděčný za tento nápad.

BTCQ vytvořil Atlas Quantum, aby platil poškozeným investorům, místo aby přijímal uložené bitcoiny, které obdržely token vytvořený samotnou společností. Uvnitř platformy byly bitcoiny bez povolení klientů převedeny na 1: 1 BTCQ, ale upřímně řečeno, bitové rychlosti nejsou tak cenné jako bitcoiny.

Podle Rocela Lopese by BTCQ mohlo začít oceňovat, kdyby se vysílací nápad naplnil.

Nakonec na stejné téma Lopes uvedl, že někteří lidé raději kupují bitcoiny od prodejců zapojených do „různých nelegálních věcí“, než aby využívali jejich burzu. Raději neodpovídá, stejně jako říká, že dostal zprávu od jednoho z nich na Telegramu.

Viz také: Rocelo Lopes obviňuje daňového auditora, že ho obvinil z toho, že se připojil k „zločineckému syndikátu“ krypto společností