Streaks Workout je bezplatná aplikace týdne v App Store

Ještě jeden týden nám děti z Cupertina opět nabídnou aplikaci, kterou si můžeme stáhnout zdarma, aplikaci, kterou si můžeme stáhnout do příštího čtvrtka, a děti z Cupertina nám nabídnou bezplatnou aplikaci na další týden. Tentokrát zvolená aplikace společnosti Apple, Streaks Workout nám nenabízí žádný typ nákupů v aplikacije něco, za co vděčný, protože ve většině případů jsou aplikace této kategorie často naplněny těmito typy mikroplatby. Streaks Workout je osobní trenér, kterého můžeme udržovat v kondici doma, v tělocvičně, v parku, kdekoli …

Po létě, když jsme udělali nějaké excesy jako grilování, tapas, pivo, zmrzlina … náš pas se samozřejmě zvýšil. Nyní to musíme zkusit znovu opravte číslo, abyste mohli počítat nugaty za tři měsíce a se Streaks Workout bude tento úkol mnohem snesitelnější, protože nemáme někoho odpovědného za to, aby nám řekl, co máme a co nemusíme dělat.

Streaks Workout nám nabízí 18 různých druhů cvičení aniž byste museli používat speciální vybavení. Nabízí nám také 4 typy cvičení různých délek: 6, 12, 18 a 30 minut, takže my určujeme, jak dlouho vydržíme. Aplikace nám poskytuje jednoduché vysvětlení všech cviků, které navrhuje, abychom je mohli dělat správně a vyhnout se zranění. Poskytuje také tipy, které nám pomohou zlepšit naši techniku.

Běžná cena Streaks Workout v App Store je 3,29 eur.Vyžaduje iOS 8.2 nebo vyšší, kompatibilní s iPhone, iPad, iPod touch a Apple TV čtvrté generace, což nám umožní pohodlně sledovat cvičební stůl na naší televizi.

Streaks Workout (AppStore Link)

Proužky cvičení

Crispy Simit Pty Ltd.

4,49 EUR