StreamYard, co to je a jak to funguje?

Mnoho lidí používalo sociální sítě k přenosu prostřednictvím dnes již zaniklých Hangoutů. Stejný čas StreamYard Jedná se o zajímavou alternativu k aplikaci vlastněné společností Google. V tomto článku vám to ukážeme Co to je a jak to funguje.

Pravdou je, že není obtížné najít aplikace stejného typu na internetu, ale StreamYard je právě teď jedním z nejlépe fungujících.

20 nástrojů pro streamování

Co je StreamYard

StreamYard a program pro vysílání video streamu prostřednictvím našich sociálních sítí spuštěných z našeho prohlížeče.

Schopnost provádět tento typ přenosu z prohlížeče nám přináší další pohodlí kromě toho, že máme několik velmi zajímavých funkcí pro dobu, kdy jsme s vysíláním, například:

 1. Může být uděláno multiplatformní streamováníto znamená, že neomezuje naši schopnost dělat to jen v jednom kanálu.
 2. Při procházení prohlížečem Můžeme přistupovat z jakéhokoli zařízení, vždy.
 3. Mohou být zahrnuty zveřejnit více hostůvšechny současně.
 4. V příspěvcích můžeme vložte naše vlastní logo dokonce umístit banner.
 5. Můžeš přidat vlastní pozadí.
 6. S StreamYard můžeme odpovědět na komentáře a dokonce i ty, které považujeme za nejzajímavější, jsou umístěny na obrazovce.

StreamYard je nástroj velmi snadné a intuitivní a naučit se s tím zacházet, nevyžaduje z naší strany velké úsilí.

I když bezplatná možnost má dva různé způsoby platby, má několik funkcí, které má drtivá většina uživatelů používat.

 1. Hlavní „nevýhody“ bezplatná verze Na vysílání umístí několik cedulí StreamYard, vysílání je omezeno na 20 hodin měsíčně, a přestože v místnosti vysílá 10 lidí, lze je vidět současně pouze 6 lidí, musí mezi nimi přepínat. jeden druhému.
 2. Ve verzi s názvem ZÁKLADNÍ, jehož cena 20 dolarů měsíčněNeexistuje žádná značka StreamYard, streamování je neomezené, na vysílání můžete umístit jakékoli logo, můžeme nahrávat vysílání po dobu až 4 hodin a vysílat ze dvou platforem současně.
 3. Náklady na třetí možnost 39 dolarů na Měsíci a zavolal ProfesionálníS pouhými dvěma rozdíly ve srovnání se základní verzí lze přenos a streamování provádět z 5 různých platforem, které mohou nahrávat až 8 hodin.

Jak hrát Kodi s Chromecastem?

Jak StreamYard funguje?

Chcete-li pracovat s StreamYard neměli bychom nic stahovatprotože nám to umožní dělat odkudkoli a na jakémkoli zařízení, protože vše se děje z našeho prohlížeče.

První věc zaregistrujte se na internetu a tak bude i náš vlastní účet. Za tímto účelem nás požádá o náš e-mail a nebude posílat šestimístný kód pro pozdější zadání.

Po zavedení synchronizovat sociální média chceme streamovat.

Video - StreamYard, co to je a jak to funguje

Pokud jsme již dokončili předchozí krok, můžeme začněte vysílat na sociální síti, kterou chcemeale pokud chceme vše před přeposláním nakonfigurovat, “Vytvořte příspěvekNapříklad na Facebooku „Přeskočit, pouze uložitNejprve nakonfigurujte, jak bude přenos probíhat. Není nutné nic přeskakovat, pokud již máme s programem zkušenosti.

Poté nás požádá, abychom nám umožnili zapnout kameru, mikrofon, a zeptá se nás na jméno, které chceme v přenosu zobrazit.

Nyní jsme uvnitř Kontrolní panel StreamYard a jak to vidět velmi intuitivníprotože v hlavním pohledu (naší kameře) vidíme, jak můžeme konfigurovat různé typy přenosu s ostatními uživateli.

Video - StreamYard, co to je a jak to funguje

Vidíme, že můžeme označit několik věcí v pravém sloupci.

 1. Komentáře: Můžeme dokonce zahrnout komentáře diváků na hlavní obrazovku, když jdeme odpovědět.
 2. Bannery: v případě, že chceme na příspěvek umístit nějaký banner.
 3. Značka: logo, které chceme umístit (pouze placené verze), pokud jste ve verzi zdarma, získáte několik log StreamYard.
 4. Soukromý chat: Jedná se o soukromý rozhovor mezi provozovateli vysílání.
 5. Nastavení: Jedná se o interní konfigurační sekci programu.

Video - StreamYard, co to je a jak to funguje

Pokud se nám zobrazí nabídka v dolní části obrazovky, pochopíme, že je určena pro hardwarové parametry přenosu, jako je vypnutí mikrofonu. (klid)zastavit kameru (Zastavit kameru)nakonfigurujte kameru a mikrofon (Fotoaparát / Mikrofon), přenést vysílání na celou obrazovku (Sdílení obrazovky) a jedním z nejdůležitějších je pozvat další uživatele, aby s námi streamovali (Pozvat).

Video - StreamYard, co to je a jak to funguje

Jak vidíte tento nástroj velmi snadné použitíPravděpodobně to nejlepší, co má, a přestože má dostatek energie na to, aby vše fungovalo správně, většina úspěchu přenosu má naše vlastní připojení, takže to nelze přičíst StreamYard.

Špatná věc je, že Pokud chceme odstranit otravná loga ne úplně malý a nejen jeden, ale vhodný i pro samotný nástroj, ale jsou tři, Budeme si muset vybrat jednu z placených verzí něco, co by každý měl vědět, jestli je to ziskové nebo ne.

obvykle spousta skvělých věcí v bezplatné verziMít zprávu s těmito třemi logy na obrazovce nás však nepřesvědčilo. Chápeme, že jednoho by mohlo stačit, ale tyto tři a jejich dimenze tento zážitek výrazně zhoršují, a myslíme si, že uživatel nemůže utratit 20 $ za měsíc, protože bude streamovat pouze jeden nebo méně za měsíc. použijte program a jděte k soutěži.

Nyní se každý z vás musí rozhodnout, zda se vám tento nástroj líbí, zda to zkusit nebo ne. Pokud ano, nelíbí se nám, že nám v komentářích k tomuto článku sdělíte své zkušenosti.

Stadia je nyní k dispozici: požadavek Google na streamování her