Středověký konstruktér mostů pro iPad a iPhone, zábavná stavební hra

Medieval Bridge Constructor pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Středověký stavitel mostů Rytíři, války a mír nás vracejí zpět v čase, abychom dosáhli středověku plného spojenectví a zrad. Je to okamžik v historii, kdy byla pozemská komunikace tak narušena a silnice a mosty musely být postaveny, aby překonaly překážky, aby se potraviny a stavební materiály mohly dostat k obyvatelům.

Noste oděv stavitele, protože budete muset nosit veškerá vaše inteligence a inteligence překonat výzvy, které vám hra navrhne. K dispozici pro iPad i iPhone, s Bridge Constructor Medieval strávíte hodiny a hodiny Jak udělat most, který vydrží průjezd aut s jídlem a zásobami pro vaše město. Dejte si pozor na nepřátele Pokusí se strhnout váš most a zásoby se nedostanou do vašeho města.

Poznávání tajemství stavby mostu

Při prvním spuštění hry se naučíte, jak postavit most. výukový program, který vám ukáže typy materiálů Jak je můžete postavit a jak si je udrží. Bridge Constructor Medieval je rozdělen do kapitol, které zvyšují obtížnost hlavolamů při jejich dokončení. Příběh z vašeho města udrží průběh epizody a budete si muset pro hrad koupit různé materiály. Každý typ napájení má váhu a vlastnosti, které určují typ můstku.způsob, jakým je vytváříte, a materiály, které používáte.

bridge_medieval_appstore_ipad_8

Existuje pět materiálů, které můžete použít k stavbě mostů, Dřevo, masivní dřevo, Dráty, Skála a strop. Každý z nich má cenu a odolnost, kterou můžete použít, v závislosti na spotřebním materiálu, který potřebujete k překonání mostu. Mince obdržíte, když překonáte výzvy, které aplikace nabízí. Pokud vám dojde peníze, můžete je získat také nákupy v aplikaci. Čím více budete materiály používat, tím méně peněz budete mít na stavbu mostu. Spravujte dobře!

bridge_medieval_appstore_ipad_9

Obrazovka konstrukce mostu uspořádané do mřížky Spojovací body můžete použít ke spojení materiálů mostu. Lišta nahoře ukazuje, kde je maximální limit výdajů a kolik jste doposud utratili. Ikona posouvání vám poskytuje přístup k tipům na úspěšné vybudování mostu. Čím více dílů chcete, tím více peněz to bude stát. Podobně visací zámek s cenou vám umožní stavět bez omezení materiálu.

bridge_medieval_appstore_ipad_3

Při stavbě mostu dvě červené šipky umožňují otevřít některé anonymní karty. Na pravé kartě uvidíte materiály, které můžete použít při stavbě. Materiály, které nelze použít, se zobrazí se zámkem a šedě šedě. Vlevo jsou možnosti uložit hru, obnovit uloženou hru nebo vyhodit aktuální hypertextový odkaz a začít znovu. Všechny možnosti vysoce vizuální a snadno dostupné To dává konstrukci mostu celou obrazovku, takže vás při řešení výzev nebude nic obtěžovat.

bridge_medieval_appstore_ipad_4

Když si myslíte, že stavíte ideální most, Kliknutím na zelené tlačítko Přehrát spustíte automobily se spotřebním doplňkem. Pokud je most postaven dobře, most bude držet a veškerý materiál se dostane do vašeho města. Naopak, pokud jste to špatně navrhli a nepodporuje váhu automobilů, most spadne a s ním i veškeré jejich zboží. Pokud k tomu dojde, nemysli na to, co se pokazilo a navrhnout nový projekt k vyřešení problému.

bridge_medieval_appstore_ipad_3

Kromě obtíží při stavbě mostu chránit před nepřátelskými útokyTo použije katapult k jeho zničení a zabránění dodávkám dostat se do města. Dobře využijte střechu, abyste se vyhnuli útoku Kameny, které na vás hodí, Střecha stojí spoustu peněz, tak se rozhodněte, kdy ji použijete!

Co se nám líbilo nejvíce

  • Je velmi snadné pochopit, jak hra funguje a nikdy nepostavíš most.
  • Nastavení je velmi úspěšné a cítíte se součástí příběhu.
  • JE obtížnost se zvyšuje a udržuje vás v pohybu vpřed v příběhu.

To nejméně milujeme

  • Některé mosty je téměř „nemožné“ postavit.
  • Získat zásoby na nákup mincí je někdy velmi obtížné.

Stáhněte si Medieval Bridge Constructor pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Máte rádi konstrukční hry, kde musíte hrabat mozkem? Tak Bridge Constructor Medieval je pro vás, Budeš to milovat!

Na iPadizate | Hry pro iPhone