Střílečka z pohledu první osoby pro Android

Střílečka z pohledu první osoby pro Android

Pokud znáte epos Shadowgun pro Android dnes máš štěstí Nyní je k dispozici nová hra pro operační systém, kterou si může stáhnout kdokoli. Shadowgun má několik her pro Android vysoká kvalita nyní přidána Legendy Shadowgun. Není to hra, kterou by mobilní telefony pro low-end mohly běžet, a bohužel je tato nová část určena také pro ty nejsilnější na celém trhu. Tohle je střílečka z pohledu první osoby kde můžeme v budoucnu hrát online nebo přeskočit příběhový režim.

Ať tak či onak, hra nám dává něco málo skvělá grafika a docela dobrá hra. Přichází hned po PUBG pro Android, ačkoli obě hry jsou zcela odlišné a v některých epizodách se navzájem doplňují. Pokud jste fanouškem her z pohledu první osoby a hledáte kvalitní hru, dnes můžete: Stáhněte si jeden z nejlépe vytvořených pro Android.


PUBG pro Android je nyní k dispozici: stáhněte si APK mezinárodní verze


Shadowgun Legends se zaměřuje na hry pro více hráčů

Shadowgun Osvojil si nejdůležitější trendy současnosti a zahrnoval je do své hry. My máme režim historie s více než 200 misemi, které budete muset zachránit lidstvo. I když zde budete hrát sami, grafika a ovládání budou stejné jako u zbraní, takže vám poslouží Cvičiště pro hraní online. Pokud si však chcete tento příběh zahrát se svými přáteli, máte k dispozici režim spolupráce, který vám umožní. Hrajte až se 3 přáteliDíky tomu bude mnohem snazší porazit poslední nepřátele.

A ano, klenot v koruně. Tato hra také podporuje hry pro více hráčů. Pravděpodobně budete moci hrát proti uživatelům z celého světa v různých scénářích, jako je duch hry. Oba střelci U konzoly a mobilních zařízení se již několik let zaměřují na příběhový režim, který se změnil už dávno a nyní díky většině uživatelů režim pro více hráčů.

JE hra je zdarma a můžete si jej stáhnout přímo zde Google Play. Má vestavěné platby za upgrade vaší postavy, nákup zbraní, oblečení a mnoho dalšího. Stále nevíme, jestli hráči, kteří si nemohou dovolit platit, stáhnou cíl dolů nebo jen tak estetická vylepšení bezcenné ve válce, něco, co vidíme Fornite, Například.

Bezpochyby máme co do činění s jedním z následujících nejlepší hry pro androidcož přispívá k tomu, co většina uživatelů miluje. Bohužel nevěříme, že to funguje velmi dobře po mnoho let nebo na terminálech středního / nízkého dosahu, ale určitě si to troufnete vyzkoušet, pokud je vaše výjimka.


Jak mít Facebook Messenger bez instalace aplikace


Shadowgun Legends: FPS Střílečky online Shadowgun Legends: FPS Střílečky online